ЗМІ про нас

Про волонтерську дружбу, потреби бійців та найцінніше на війні розповідають волонтерки Жіночої сотні «Самооборони Волині» Іванна Ковальчук, Світлана Прохватило та Оксана Демчинська.
Поблизу міста Щастя та на під’їздах до Луганська перебуває легендарний 24-й батальйон територіальної оборони “Айдар”, сформований із бійців самооборони Майдану, які активно беруть участь в антитерористичній операції.
Нині наші самооборонівці перебувають на передовій на Сході України. Легендарний 24-й батальйон територіальної оборони “Айдар”, сформований із бійців самооборони Майдану, які активно беруть участь в антитерористичній операції.
Волинські активісти самостійно вирішили виготовляти бронежилети для солдатів, які воюють на Сході України.
Така ініціатива виникла через брак бронежилетів та неможливість їх масової закупки за кордоном. Про це повідомили у прес-службі Самооборони Майдану Волині.
Наші бійці, які знаходяться у добровольчому 24-му батальйоні територіальної оборони «АЙДАР», щодня потрапляють під кулі бойовиків. Як живеться їм в таких умовах, розповів самооборонівець, командир другої роти «Захід» батальйону Ігор Лапін, інформує Самооборона Волині.