Десятки лучан скуштували самооборонівські передпасхальні вареники. Акція зі збору допомоги для бійців української армії відбулася у Вербну неділю, 5 квітня.

Більше інформації ТУТ
Через рік після Дня гніву, 19 лютого, революційні середовища Волині відвідали найбільш відповідальні за зміни в державі та області структури.

Активісти нагадали, що суттєвих змін не відбулося. Ніхто не покараний, майже ніхто не люстрований, органи державних гілок влади не змінили характеру своєї роботи.

"Де зміни?" - прийшли запитати революційонери у тих, хто, здається, уже забув про Майдан, Небесну сотню та вимоги, які були поставлені рівно рік тому на Майдані.

Щоб продемонструвати те, що Майдан ніде не подівся, активісти відвідали прокуратуру у Волинській області, УМВС у Волинській області, Луцький міськрайонний суд та Волинську обласну державну адміністрацію.
Увечері, 26 січня, члени Групи швидкого реагування Самооборони Майдану Волині спільно із міліціонерами Луцького міськвідділу міліції та громадського формування “Варта порядку” зібралися для проходження інструктажу із посиленого рижиму патрулювання.
У серпні 2014 року, напередодні Дя Незалежності, сотні військових української армії потрапили в оточення під містом Ілловайськ. Бойовики пообіцяли бійцям зелений коридор, натомість обстріляли українських вояків з усіх боків. Серед них - волинський самооборонівець Максим Ляшук.
Група самооборонівців із Луцька та активісти спецпідрозділу "БУГ" Самооборони Волині відправилися на на Донеччину та Луганщину. Вчергове хлопці довезуть найнеобхідніше українським воякам. http://samooborona.volyn.ua/reports/dopomoha-80-tsi-ajdaru-ta-kiborham-pojihala-u-zonu-ato/
Бійцям роти ЗАХІД батальйону АЙДАР відправлять бойову розвідувальну машину для кращого оснащення під час боїв. Таку машину подарував їм луцький підприємець через Самооборону Волині, а ремонт та оснащення забезпечили небайдужі громадяни.
Зіслізьми, оплесками та вигуками “Слава” відрядилася чергова група бійців батальйону “АЙДАР” у зону бойових дій. Значну кількість групи складають самооборонівці. Якщо раніше бійці їхали серед ночі, то цього разу показали волинській громаді свої обличчя та прийшли поспілкуватися із волинянами про війну та її реалії.
Чоловіків і жінок готових воювати за Україну на сході держави шукають серед волинян. Про це повідомив уповноважений з відбору бійців до 24-го батальйону територіальної оборони Збройних сил України «АЙДАР», координатор Самооборони Майдану Волині Андрій Хведчак на прес-конференції, 2 червня.