В умовах війни із Росією Самооборона Майдану Волині ставить для себе першочерговим завданням – у армії, зокрема волинянам, які воюють на Сході у різних батальйонах. В першу чергу ми допомагаємо бійцям батальйону «АЙДАР», а також найбоєздатнішим батальйонам, в яких воюють наші земляки. Отож, до напрямків нашої діяльності входить:

ДОПОМОГА АРМІЇ

Амуніція

Ми шукаємо по всій країні та за кордоном усі можливі засоби захисту тіла, аби наші бійці могли зберегти найцінніше – життя. Допомагаємо й іншим шукати оптимальні варіанти. Наші активісти уже мають досвід у пошуку різного роду амуніції. Всі ці речі нам вдається закупляти у різних місцях та з різними цінами. Шукаємо найдешевше і якісне.

Звертатися за консультаціями можна до Сергія Чурікова (067) 208 76 13 та Сергія Рижкова (050) 661 73 73.

Бронежилети Самооборона Майдану Волині навчилася виготовляти сама. Витрати йдуть на закупівлю бронеплити, скловолокна, клею та пошивку чохлів, у які поміщається бронеплита. Незабаром Самооборона презентуватиме й прототип кевларової каски, яку теж запустять у масове виробництво.

Медикаменти

Через жорсткі бої, похолодання, довготривале перебування в окопах наших вояків вони потребують безперебійного постачання ліків. Ми постійно оновлюємо список медикаментів, потрібних бійцям. Ознайомитися з ним можна на сайті Самооборони (samooborona.volyn.ua).

Деталі знає самооборонівка Тетяна (066) 900 17 11

Продукти

Майже щотижня окрім амуніції та медикаментів ми передаємо бійцям і продукти. Окрім повних ящиків їжі, ми формуємо сухпайки. Їх склад був сформований, на базі аналізу сухпаків армій різних країн. Допомагають нам формувати сухпайки лучани, які передають продукти у супермаркетах нашим активістам. Ви теж можете допомогти нам у забезпеченні бійців необхідними продуктами. Перелік продуктів також є на сайті організації.

Супермаркети Луцька, де відбувається збір продуктів:

 • «Салют» (вул Конякiна 14)
 • «Салют» (пр. Президента Грушевського 20)
 • «Салют» (бул. Дружби Народiв, 3)
 • «Салют» (пр. Соборностi 22)
 • «Сiльпо» (вул. Кравчука 23)
 • «Сiльпо» (пр. Волi, 1)
 • «Колiбрiс» (пр. Президента Грушевського 1)
 • «Пакко» (вул. Ковельська 68-А)
 • «Пакко»  (вул. К.Савура 21-А)

Деталі щодо сухпайків можна дізнатися у активіста Павла (050) 378 24 99, що до збору продуктів у супермаркетах у Світлани Прохватило (066) 300 31 16

Аби оперативно вирішувати питання, які постають перед Самообороною та людьми, ми часто потребуємо палива для автомобілів або й допомогу водіїв. Дякуючи активістам, які мають авто ми не ходимо пішки й намагаємося якомога швидше вирішувати проблеми волинської громади. Все ж не відмовимося від допомоги у вигляді: бензину, послуг водія з авто тощо.

ПАТРУЛЮВАННЯ МІСТА ЛУЦЬКА

Щоночі близько 20 представників Самооборони Майдану Волині беруть участь у патрулюванні вулиць міста Луцька з метою забезпечення безпеки мешканців та допомоги міліціонерам у виконанні їх службових обов`язків. Це – ,так звана, Група швидкого реагування (ГШР). Нагадаємо, що частина представників внутрішніх військ відправилась в південні та східні області України в якості представників Національної гвардії. Людей для якісної охорони громадського порядку не вистачає. Самооборона від початку здійснення активних революційних дій у Луцьку (тобто з лютого і до сьогодні) допомагає забезпечувати порядок у місті.

Керівник ГШР – Олександр Лєсной 

Патрулювання здійснюється виключно разом з міліціонерами. Проблема в тому, що МВС не може забезпечити відповідною амуніцією учасників громадського формування з охорони порядку. З огляду на це звертаємося до небайдужих громадян допомогти зберегти наших найкращих бійців, які не шкодують свого часу і здоров`я для того, щоб наше місто стало більше безпечним і комфортним. Додамо, що партрулювання здійснюється на громадських засадах, тобто безкоштовно.

Виклики ГШР з телефонами: (067) 11 00 577; (067) 11 00 677; (066) 34 18 053

ЦЕНТР ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

Упродож кількох місяців Центр надіслав кількадесят заяв у прокуратуру, активно працює у напрямку перевірки різного рівня чиновників. Робота Центру потребує кваліфікованих людей, які можуть надавати юридичні консультації на громадських засадах. Робота полягає у зборі, накопиченні та опрацюванні матеріалів та звернень щодо люстраційних та корупційних справ. Центр знаходиться у каб. 205 Волинської ОДА (2-й поверх).

Керівник – Богдан Томчук (093) 548 53 85

 

ЯК ДОПОМОГТИ САМООБОРОНІ ФІНАНСОВО

Перерахувати кошти:

 1. на картку Приватбанк 5168742017694435 (гривнева) на ім’я Чуріков Сергій Борисович
 2. 5168742061615336 (валютна картка, євро) на ім’я  Чуріков Сергій Борисович
 3. безготівковий перерахунок на р/р 26008055506351, МФО303440, Код39109290 (ПриватБанк), призначення платежу – благодійна допомога на здійснення статутної діяльності;