Алкопорушники Луцька не розуміють правил [відео]

В черговий раз члени Групи швидкого реагування Самооборони Майдану Волині ловлять правопорушника, який незаконно реалізовує алкогольні напої біля входу у підприємство “Кромберг енд Шуберт”. В ніч з 18 на 19 лютого, на місці порушення був спійманий уже в енний раз той самий продавець алкоголю.

Його ім’я Левчук Роман Юрійович. За спостереженнями Самооборони цей чоловік з іще кількома особами тричі на день приїздить до входу у підприємство, якраз коли працівники ідуть додому з робочої зміни, та продає їм із автомобіля алгольні напої, типу: пиво, горілка та закуску у вигляді сухариків.

Зловмисники неодноразово попадалися на порушеннях, на них складалися протоколи. Так, наш “герой” уже кілька разів був спійманий “на гарячому” і у всіх випадках обходився лише штрафом у суді.

На наступний день порушник знову починав свою протиправну діяльність.

Так, цього разу самооборонівці спіймали його біля входу до “Кромберг енд Шуберт”. Неподалік від його авто стояли дві групи чоловіків, які колективно вживали пиво. Уздовж усього газону під парканами підприємства валялися десятки порожніх пляшок з-під пива та використані стаканчики. Зазначимо, що біля підприємства немає жодного магазину, в якому можна було б придбати будь-що, включно алкогольні напої.

Знімок екрана 2014-12-19 о 17.12.26 Знімок екрана 2014-12-19 о 17.12.45 Знімок екрана 2014-12-19 о 17.13.10

Коли самооборонівці почали наближатися до правопорушника, він почав різко втікати. Під час втечі він ледве не збив на дорозі двох ГШР-івців. Самооборонівці помчалися за ним услід.

Знімок екрана 2014-12-19 о 17.08.26

Спіймали зловмисника уже на станції АЗС неподалік місця правопорушення. У авто горе-продавця знайшли кілька не проданих пляшок пива та коробку сухариків. На місце затримання прибули працівники Державної служби охорони МВС, адже їх викликали працівники АЗС.

Знімок екрана 2014-12-19 о 17.10.56 Знімок екрана 2014-12-19 о 17.11.38 Знімок екрана 2014-12-19 о 17.09.19

Міліціонери перевірили документи у затриманого. Він також пред’явив їм посвідчення інваліда. Згодом приїхали працівники райвідділу міліції. В той же час прибула швидка медична допомога, яку викликав Роман Левчук, аби уникнути затримання.

Міліціонери взяли показання у членів ГШР, авто завезли на штрафний майданчик, а сам порушник поїхав із швидкою.

Нагадаємо, що Роман Левчук уже не перший раз спійманий на місці порушення самооборонівською Групою швидкого реагування. Більше того, одного з минулих разів зловмисника затримали із великою кількістю нереалізованого алкоголю та коробкою сухариків. Міліціонери Луцького райвідділу описали всі речі, склали акт, авто завезли на штрафмайданчик, а вже наступного дня порушник Роман Левчук знову стояв на тому ж самому місці зі своїм авто, яке ще минулої ночі опечатали та відправили на штрафний майданчик.

Самооборона Майдану Волині ловитиме зловмисників подібних затриманому Роману Левчуку доти, доки вони не зрозуміють, що порушують закон, адже несанкціоновано торгують алкоголем. Більше того, ми щиро сподіваємося, що правоохоронні органи вдадуться до більш жорстких методів притягнення до відповідальності осіб, які вчиняють подібні дії.

Далі буде…