АНОНС: Друге велике прибирання “Озерного вітра”

У суботу, 25 квітня, ми знову збираємо усіх-усіх-усіх: волонтерів, ідейних друзів, братів і сестер по духу, аби поприбирати майбутній креативний простір “Озерний вітер”.

Цього разу велика толока триватиме з 11:00 до 18:00 і завершиться невеличикм скромним, але смачним пікніком. Ми щиро запрошуємо долучитися вас до нашої доброї справи.

Нагадуємо, що “Озерний вітер” – це буде не просто будинок, це буде місце, куди діти та дорослі приходитимуть розвиватися, навчатися, шукати нове, творити. І головне, що це буде культурно-навчально-мистецький центр Волині.

Ми з радістю будемо бачити вас у суботу, адже спільна праця над цим проектом народить нове у наших головах, на рідній землі братів Покальчуків, які віддали нам цей об’єкт у користування. Ми віримо, що все у наших руках.

Тож, 25 квітня – руки у рукавиці і гайда з нами робити добрі діла. =)

Також приносьте із собою ідеї. Ми їх колекціонуємо, щоб потім не запихати у шухляду, а разом з вами реалізовувати їх.

І не забуваймо, креативний простір “Озерний вітер” – це некомерційний проект. Тож, ми радо шукаємо меценатів, спонсорів, благодійників, фонди і просто пожертви громадян. Їх можна надсилати на картку співкоординатора проекту – 5168 7556 1008 7989 Демчинська Оксана Василівна.

До зустрічі в “Озерному вітрі” – вітрі усіх Волинських земель.

Волинський координаційний центр допомоги бійцям АТО