АНОНС: На Рівненщині відбудуться  екстремальні змагання «Доброволець» в пам’ять про сучасних Героїв

28 лютого – 1 березня у форматі пригодницьких перегонів на території рівненського Полісся Всеукраїнська громадська організація «Національний Альянс» проведе екстремальні зимові туристичні змагання «Стежками Героїв «Доброволець – 2015».

 Цьогоріч основним завданням «Добровольця» є увіковічення імен Героїв сучасності. Відтак, змагання відбудуться в пам’ять про бійців 35 сотні самооборони «Волинська Січ» – загиблих на Майдані рівненчан Олександра Храпаченка, Івана Городнюка, волинян Василя Мойсея, Сергія Байдовського, Едуарда Гриневича, тернополянина Олександра Капіноса. Адже збереження пам’яті про загиблих Героїв, є не менш важливим ніж перемога ворога зброєю.

unnamed

 Окрім вшанування геройського чину всіх борців за незалежність Української держави, змагання ставлять собі за мету популяризувати серед молоді здорового способу життя та активного заняття спортом.

Для участі в змаганнях потрібно сформувати команду із 2-5 осіб та заповнити форму зголошення. За 30 годин учасники мають подолати один із запропонованих маршрутів різних рівнів складності. Основними контрольними пунктами під час «Добровольця» традиційно будуть місця боїв УПА, пам’ятні знаки та могили борців за волю України часів І та ІІ світових воєн.

Команди, які займуть призові місця, нагородять цінними подарунками від партнерів змагань.

Деталі на сайті: dobrovolec.org.ua