АНОНС: Шукаємо міліціонерів у райони
Наступного тижня Волинська Самооборона Майдану проводитиме громадські слухання щодо кандидатів на посади керівників районних та міських відділів міліції.

Відповідна процедура уже погоджена із обласним керівництвом правоохоронного відомства.

Так, було обрано пілотні райони для введення прозорого механізму призначення начальників відділів міліції. До числа пілотних районів увійшли: Турійський, Маневицький, Любомльський, Луцький та міста Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель.

У Любомльському, Турійському, Маневицькому районах та місті Ковелі (з обслуговування міста Ковель та Ковельського району) відбудуться громадські слухання щодо кандидатур на посади керівників райвідділів, адже нині вони є без начальників. Після громадських слухань кандидатів буде розглядати кадрова комісія УМВС.

У містах Володимир-Волинський (з обслуговування міста Володимира-Волинського та Володимир-Волинського району), Луцьк та у Луцькому районі громадські слухання проходитимуть наявні начальники міліцейських відділків, а також буде можливість запропонувати кандидатури на їх заміщення.

Кваліфікаційні вимоги кандидата вказані на сайті УМВС.

Документи та анкета кандидата приймається до 16:00 22 квітня 2014 року на електронну пошту police@voladm.gov.ua  або приймаються в робочі дні з 9.00 до 18.00 управлінням кадрового забезпечення УМВС України у Волинській області.
Телефони для довідок: 742106, 742435, 742032.
Деталі щодо громадських слухань очікуйте у наших анонсах наступного тижня.