АНОНС: Суд по екс-директору Звірівського мисливського господарства продовжується

У вівторок, 10 лютого, о 14:30 у Ківерцівському районному суді відбудеться друге судове засідання, на якому екс-директор Звірівського мисливського господарства Андрій Шпорук має намір відновитися на посаді.

Засідання відбудеться у Ківерцівському районному суді за адресою: м. Ківерці, вул. Грушевського, 20. Розглядає справу голова суду Олександр Костюкевич.

Нагадаємо, що Андрій Шпорук був звільнений із посади директора мисливського господарства “Звірівське” за зловживання своїм службовим становищем у фінансово-господарській діяльності.

Судове засідання є суспільно-важливим, адже Відділ протидії корупції Самооборони Волині неодноразово надавав публічному розголосу матеріали, які вказували на фінансові махінації з боку позивача. Зловживання службовим становищем на державному підприємстві – це антидержавна робота. Тому покарання у вигляді звільнення ми вважаємо, ще м’якою мірою стягнення за завдані збитки державі. А  спроби Шпорука поновитися на посаді доводить, що людина не визнає навіть на краплину, що займалася злодіяннями.

Більше про екс-директора Шпорука: У Звірівському мисливському господарстві виламували двері через вину колишнього директора.

Більше про екс-директора Шпорука: У звірівському лісі була спроба підпалу приміщення.

Більше про екс-директора Шпорука: Корупційні схеми та зловживання у Звірівському мисливському господарстві.

Проте, остаточне рішення за судом.

Дата: вівторок, 10 лютого

Час: 14:30

Місце: Ківерцівський районний суд (м. Ківерці, вул. Грушевського, 20)

Запрошуємо всіх небайдужих активістів приєднатися і відвідати суд!

*фото “Волинські новини”