ДАішник, який не поїхав на Схід, забрав позов із суду

У п’ятницю, 11 липня, відбулося три судових засідання у розгляді позовів працівників УДАІ у Волинській області, які відмовилися поїхати на Схід в зону АТО (антитерористичної операції). Позивачі вимагали в УМВС поновлення на посаді та в органах внутрішніх справ, а також фінансової  компенсації  за час вимушеного прогулу робочих днів.

Так, двом колишнім працівникам УДАІ Сергію Гнатюку та Богдану Петрукову суддя Волинського окружного адміністративного суду Віра Смокович та Сергій Костюкевич відмовили у задоволенні позову.

Натомість інший позивач Олег Давиденко – забрав свій позов із суду. На саме судове засідання він не забажав приходити, проте з’явився у приміщенні суду, аби написати клопотання про відкликання позову. Активіст Самооборони Майдану Волині Сергій Рижков повідомив, що Давиденку стало соромно через таку дію, мовляв, у нього вдосталь проблем і  він не бажає нести ще й цей тягар за собою. Таке рішення, за словами Рижкова, було навіть здивуванням для адвоката Дивиденка.

Нагадаємо, що 13 працівників УДАІ у Волинській області відмовилися їхати на Схід, після чого їх було звільнено міністром МВС Арсеном Аваковим за дискредитацію роботи працівника органів внутрішніх справ.

Активна громадськість закликає представників ЗМІ та небайдужих громадян відвідувати такі заходи, аби слідкувати за тим, чи відбувається правосуддя.

Самооборона Майдану Волині моніторить усі судові засідання щодо розгляду цих справ і буде інформувати про цю ситуацію й надалі.

Так, у понеділок, 14 липня відбудеться чотири судових засідання:

ДатаЧасСудСуддяПозивач
14 липня10:00Волинський окружний адміністративний судКсензюк А.Я.

 

Ярощук Павло Вікторович
14 липня14:20Волинський окружний адміністративний судКсензюк А.ЯНазарук Сергій Григорович
14 липня15:00Волинський окружний адміністративний судАндрусенко О.О.

 

Зінюк Віталій Васильович
14 липня16:00Волинський окружний адміністративний судАндрусенко О.О.

 

Сидорук Микола Васильович