Допоможіть зберегти життя наших бійців на Сході України

Група активістів Самооборони Майдану Волині виїхала у східні області України для участі у бойових діях в боротьбі з терористами з метою захисту України. Виїхало близько 30 чоловік. Згодом виїде ще декілька груп добровольців.

Групи не повністю обмундировані. У хлопців недостатньо бронежилетів та спецтехніки. Тим не менше вони будуть працювати у гущі бойових дій.

Самооборона Майдану Волині звертається до усіх небайдужих волинян із закликом підтримати захист життя наших бійців. Допомогти нам можна в такі способи:

• кинути кошти у спеціальну скриньку з цільовим направленням в палатці Самооборони Волині на Театральному майдані міста Луцька;

• Перерахувати кошти на рахунок організації. Реквізити: р/р 26008055506351, МФО303440 (ПриватБанк), громадському формуванню «Самооборона Волині» Код 39109290. Призначення платежу: Добровільна пожертва на здійснення статутної діяльності ГФ ОГП «Самооборона Волині».

• принести бронежилет(-и) (інші засоби захисту тіла) або кошти на підтримку безпосередньо до штабу Самооборони Майдану Волині (м. Луцьк, пр. Перемоги, 14, 2-й поверх).