Голова Волинської облдержадміністрації так і не відповів на запитання громадськості щодо голів РДА та армії [відео]

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, обіцяв представникам революційних організацій, а саме Самооборони Майдану Волині, Правого сектору Волині та Автомайдану України, що дасть відповіді на питання, поставлені йому, саме у середу, 27 серпня.

Саме з цією метою активісти відвідали сьогодні його кабінет. Аби таки почути відповіді.

Проте на робочому місці голови ОДА не було, тому активісти попрямували до заступника Гунчика Сергія Кудрявцева. Той повідомив, що голови нема, молвяв, він у відрядженні, тож вислухав активістів та обіцяв передати задані запитання Гунчику та сприяти його зустрічі із ними.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 22 серпня, активісти революційних організацій та представники районів мали намір задати запитання очільнику області Володимиру Гунчику: чому він збирається звільняти голів РДА у 14-ти районах, чому не радиться із громадськістю та яких принципів кадрової політики дотримується.

Також активісти вимагали громадських слухань щодо призначення голів РДА і протестували проти одноосібних рішень. Окрім цього вони зазначали, що громада Волині не відчуває допомоги облдержадміністрації щодо забезпечення вояків, які нині служать на Сході. І хотіли почути звіт про зроблену роботу чиновницької структури за кілька місяців: як саме облдержадміністрація допомогла волинянам у забезпеченні всім необхідним, що воюють на Сході.

Ці запитання були поставлені у зверненні, яке Гунчик отримав публічно у п’ятницю, 22 серпня. Також, на брифінгу, 26 серпня, він повідомив журналістів, що таки у середу дасть відповідь на поставлені запитання активістів. А коли вони прийшли почути обіцяні відповіді – то Володимира Гунчика не було на робочому місці.

Тож, громадські революційні організації все ж очікують почути відповіді на поставлені запитання, і сподіваються, що голова облдержадміністрації не буде ігнорувати думки громадськості, аби не нашкодити собі ж.