Головний ДАІшник Луцька пообіцяв, що врегулює питання несанкціонованих парковок в центрі міста

Виконуючий обов’язки начальника ВДАІ з обслуговування міста Луцька Віктор Главічка пообіцяв заступнику керівника штабу Самооборони Майдану Волині Богдану Климчуку, що вирішить питання з постійним порушенням ПДР водіями, які паркуються на пішохідному переході, що на проспекті Волі.

Про це він розповів на громадських слуханнях щодо призначення нового начальника ВДАІ міста Луцька у вівторок, 8 липня.

Зокрема, Главічка пообіцяв, що сьогодні-завтра у центральній частині Луцька розпочне  патрулювати спеціальний наряд інспекторів ДАІ, які слідкуватимуть  за дотриманням водіями правил дорожнього руху.

На слуханнях Богдан Климчук продемонстрував працівнику ДАІ у фото, про яку саме проблему йдеться. Він повідомив, що вчора ввечері, 7 липня, сфотографував, як спершу білий Мереседес, а згодом чорна BMWпаркувалися прямо на пішохідному переході на проспекті Волі. Климчук заявив, що подібні порушення відбуваються регулярно, і ніхто не карає водіїв цих зовсім недешевих авто.

Більше того – самооборонівець виклав фотографії у мережу Facebook, в якій користувачі підтвердили, що біле авто належить дружині власника автосалону «Сафрон», а чорне – причетне до відомого у місті кримінального авторитета на псевдо Аслан.