Колектив мисливського господарства «Звірівське» просить змінити їх представника у суді

Днями колектив мисливського господарства «Звірівське» звернувся до Відділу протидії корупції Самооборони Волині з проханням представляти інтереси підприємства та колективу у суді під час розгляду позову колишнього директора підприємства Андрія Шпорука.

На засіданні зборів первинної профспілкової організації державного підприємства «Мисливське господарство «Звірівське»» було прийняте рішення про звернення до «Самооборони Волині». «За» проголосувало 14 з присутніх, “проти” – 4-ро. Загалом же у організації є 21 член. Отож, більшість підтримала позицію щодо екс-директора Андрія Шпорука.

IMG_6143 IMG_6145 Знімок екрана 2015-02-04 о 09.11.53

У зверненні працівники підприємства підтверджують те, що Шпорук, будучи на посаді директора, «зловживав своїм службовим становищем у фінансово-господарській діяльності». Саме це призвело до блокування роботи колективу Ківерцівською виконавчою службою, наростанням боргів перед іншими державними та приватними підприємствами, тим самим доводячи підприємство до банкрутства.

До слова, Шпорук був призначений та працював під керівництвом екс-головного лісівника області Богдана Колісника. Саме Шпорук надав будинок на проживання, що знаходиться на території мисливського господарства “Звірівське”, квартплата за який для Колісника становить 38 гривень 16 копійок.

У “Самооборони Волині” з’явився ще один документ, який підтверджує цей факт.

IMG_6141

Підтвердження того, що Колісник щомісяця сплачував за квартплату 38 гривень та 16 копійок за проживання у будинку в мисливському господарстві “Звірівське”

IMG_6142

Базуючись на цьому, колектив звернувся до Відділу протидії корупції Самооборони Волині, аби організація представляла інтереси підприємства на суді.

Нагадаємо, що колишній директор мисливського господарства «Звірівське» Андрій Шпорук був звільнений зі своєї посади. Нині він судиться у Ківерцівському районному суді із Державним агентством лісових ресурсів щодо поновлення його на посаді та фінансової компенсації за вимушені прогули.

Представляти свої інтереси Шпорук на перше засідання прийшов сам, проте заборонив журналістам його знімати. Суддя, голова Ківерцівськго районного суду, Олександр Костюкевич його заборону підтримав. Щоправда, дозволив знімати усе, крім самого позивача.

IMG_8940

IMG_8942 IMG_8938

Сторона відповідача заперечує, що звільнення Шпорука було незаконним.

Натомість Шпорук не вважає себе винним та заявляє, що його звільнили неправомірно. Нарікає на те, що не був ознайомлений із наказом про його звільнення та був на лікарняному.

Нагадаємо, що Відділ протидії корупції Самооборои неоднократно фіксував фінансові зловживання колишнього екс-директора Андрія Шпорука.

У Звірівському мисливському господарстві виламували двері через вину колишнього директора.

У звірівському лісі була спроба підпалу приміщення.

Корупційні схеми та зловживання у Звірівському мисливському господарстві.

Також активісти «Правого сектору» бачили його під час організації полювання на території приватних мисливських угідь «Майдан мисливський», яке він, за інформацією революціонерів, з іще кількома працівниками мисливського господарства «Звірівське» організовував для колишнього начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Богдана Колісника.

Ситуація, що склалася навколо мисливського господарства «Звірівське» лишній раз підтверджує, що Шпорук – людина Колісника, як і ще кілька працівників підприємства. Саме через них Колісник пробує впливати на ситуацію в найбагатшому на дичину лісі Волині, де неодноразово фіксують факти браконьєрства, з яким майже ніхто не бореться. Тому не дивно, що екс-директор має дуже велике бажання повернутися на своє сите місце керівника підприємства. А відповідач, Київ, уповноважує представляти його у суді не дуже вмотивовану особу, через що колектив підприємства і звернувся по допомогу до громадських активістів.

Наступне судове засідання щодо позову Андрія Шпорука відбудеться у вівторок, 10 лютого, о 14:30 у Ківерцівському районному суді.