Лісовий магнат Колісник повертається? [оновлено]

У День Гідності, 21 листопада, славнозвісний «любитель» волинського лісу і екс-керівник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Богдан Колісник, очевидно, має намір повернутися як і у волинську політику, так і ліси.

 Так, депутат облради, який останні півроку взагалі не з’являвся на жодній сесії, раптом запропонував до порядку денного 31 сесії облради аж шість проектів рішень. Усі вони стосуються видобутку бурштину на територіях волинських лісів приватними підприємствами.

Так, у рішеннях, якщо їх прийме облрада, погоджують отримання цими підприємствами спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення та дослідно–промислових розробок.

 До списку підприємств увійшли:

  • Товариство з обмеженою відповідальністю “Волинь Амбер Лтд”(Тов “Волинь Амбер Лтд”)
  • Товариство з обмеженою відповідальністю “Волинь-Надра” (Тов “Волинь-Надра”)
  • Товариство з обмеженою відповідальністю “Волинь-Геологія”(Тов “Волинь-Геологія”)
  • Товариство з обмеженою відповідальністю “Волинь-Ресурс Плюс” (Тов “Волинь-Ресурс Плюс”)
  • Товариство з обмеженою відповідальністю “Ерідгроу Продакшн” (Тзов “Ерідгроу Продакшн”)
  • Товариство з обмеженою відповідальністю “Третій Регіон” (Тов “Третій Регіон”)

Найбільше інтересу у Центру протидії корупції Самооборони Майдану Волині викликали три підприємства, запропоновані саме Богданом Колісником. Це: ТОВ “Волинь-Надра”; ТОВ “Волинь-Геологія” та ТОВ “Волинь-Ресурс Плюс”.

Виявилося, що засновниками та власниками цих трьох підприємств є одні і ті ж люди. Більше того ці підприємства зареєстровані всього лише п’ять місяців тому.

Назва підприєстваДата реєстрації підприєстваЗасновникКерівник
ТОВ “Волинь-Надра16.06.2014Вовк Микола МиколайовичГерасимчук Ірина Іванівна
ТОВ “Волинь-Геологія”16.06.2014Вовк Микола МиколайовичВовк Тетяна Василівна
ТОВ “Волинь-Ресурс Плюс”

17.06.2014

 

Герасимчук Ірина ІванівнаВовк Тетяна Василівна

Судячи із вище розглянутого, очевидно, що зазначені підприємства не мають наміру займатися вивченням надр. Самооборона Майдану Волині уже не раз ловила правопорушників у волинських лісах спільно із правоохоронцями, які серед глухої ночі “мили” бурштин, чим власне порушували українське законодавство, обкрадаючи державу*. Але знайшлися люди, які хочуть робити це хитріше. Так, колишній лісовий магнат Колісник бажає повернутися до своїх володінь у юридичне русло. Якщо, запропоновані ним, підприємства отримають дозвіл на проведення, так званих, робіт для вивчення надр, тим самим Волинська обласна рада прямо легалізує видобуток, а краще сказати крадіжки, у всіх перед носом останнього бурштину, яким багаті волинські ліси.

*більше про це у наступній публікації

**у минулому варіанті публікації ми згадали про проект рішення депутата облради Олександра Пирожика. Але його проект стосується вугілля, а не бурштину. Тому, хто перепощував текст, просимо внести ці правки до своїх перепублікованих текстів.