Лучани провели бійців батальйону “АЙДАР” на фронт

Зі слізьми, оплесками та вигуками “Слава” відрядилася чергова група бійців батальйону “АЙДАР” у зону бойових дій. Значну кількість групи складають самооборонівці. Якщо раніше бійці їхали серед ночі, то цього разу показали волинській громаді свої обличчя та прийшли поспілкуватися із волинянами про війну та її реалії.

Так, 9 вересня, біля Волинського обласного музичного драматичного театру імені Тараса Шевченка близько сотні небайдужих жителів Луцька, а також близькі і рідні айдарівців прийшли випровадити бійців у нелегкий путь – на східний фронт.

DSC_6614 DSC_6617 DSC_6631

Традиційно айдарівці дають перше слово командиру роти “ЗАХІД” батальйону Ігорю Лапіну. Він закликав усіх присутніх вшанувати загиблих  побратимів хвилиною мовчання  та подякував усіх за підтримку і допомогу батальйону. Лапін повідомив усім, що на його місце командира тепер прийшов Юрій “Бубєн” Бубенщиков. Натомість сам Лапін ще лишається у Луцьку на лікуванні. Згодом його побратими повідомлять, що вони делегують його у кандидати в нардепи. Тож, айдарівець Лапін воюватиме тепер ще й і у політичному просторі.

Щирі слова бійців АЙДАРу не залишили байдужим жодне серце на луцькому майдані.  Підтримав словами бійців і висловив гордість за таких волинян Луцький міський голова Микола Романюк.

DSC_0218 DSC_0346 DSC_6642

Принесли лучани воякам і трохи подарунків. Так, вдячні містяни подарували бійцям пісню, квіти, дитячі листи. Одна лучанка навіть принесла бійцям прямо у дорогу млинці.

DSC_6641
Без молитви нині не можна в дорогу. Духівник Самооборони Волині отець Михайло Бучак помолився за наших побратимів та благословив хлопців у дорогу.

DSC_0249 DSC_0244

На завершення зустрічі один з бійців наголосив на важливості ефективної роботи в тилу. Боєць із позивним “Самурай” подякував від всіх самооборонівцю Дмитру Шумі ,який щодня збирає кошти на Самооборону, аби організація мола забезпечувати бійців усім необхідним. “Самурай” відзначим Дмитра відданим та назвав його айдарівцем.

«Ви знаєте як нам приємно воювати, коли знаємо, що захищений тил?! Не треба особливо щось робити. Просто будьте громадянами своєї країни, виконуйте повсякденні обов’язки, що стосуються нормального життя.  Дзвоніть нам, пишіть нам, а саме головне – моліться», – сказав один із бійців.
Лучани зі сльозами проводжали бійців на Схід, стримати емоції не вдавалось і чоловікам, адже це справді герої, які боряться за мир в нашій країні.

DSC_6646
DSC_0290

DSC_0313 DSC_0330 DSC_0347