Меценати для солдата

Чи має можливість перукарня, мийка, шиномонтаж, нотаріус, адвокат, стоматолог та інші надати послугу один або кілька разів на місяць учасникам АТО та їх родинам безкоштовно? Видається, що це не дуже велика ціна за наш спокійний і мирний сон.

Волинський обласний координаційний центр допомоги бійцям АТО у партнерстві із Самообороною Майдану Волині започатковує благодійну акцію «Меценати для солдата».Основним завданням акції є залучення максимальної кількості підприємців та представників бізнесу, громадських організацій, установ та благодійних фондів для підтримки учасників АТО.Суть акції дуже проста, підприємець, який готовий надати безкоштовну послугу або послуги бійцям АТО та їх родинам, повідомляють про це Волинський центр допомоги бійцям АТО. У центрі будуть відповідно до потреб видаватися сертифікати на ту чи іншу послугу. Таким чином, це буде безготівкова допомога усім тим українцям, які в силу обставин війни з Росією беруть участь у бойових діях на Сході України, та їх родинам.У свою чергу Центр буде презентувати підприємцям символічну відзнаку «Меценати для солдата» та популяризуватиме їх діяльність як меценатську, що опосередковано буде служити рекламою для їх бізнесу. Так, за їх згодою інформація про таку благочинність буде розміщена на відомих обласних та загальнодержавних волонтерських інтернет-ресурсах та поширена у ЗМІ.Звертаємося до великого, малого та середнього бізнесу у всій Волинській області із проханням долучитися до такої акції.

Ми закликаємо український бізнес простягнути руку допомоги нашій армії, хлопцям, які щодня, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, захищають чи захищали нас і нашу країну.

Сьогодні має значення будь-яка підтримка – це може бути послуга, знижка, картка постійного клієнта, подарунковий сертифікат і все, що буде йти від вашого серця для наших захисників.

Контакти Волинського обласного координаційного центру допомоги бійцям АТО:

м. Луцьк вул. Червоного Хреста 16

+38 (098) 414 48 80
+38 (066) 580 63 60
+38 (093) 251 36 06

Звертаємося до представників ЗМІ. Якщо у вас є можливість розмістити банер акції на своєму сайті, повідомте про це нас, будь ласка, електронним дзвінком або відповіддю на цей лист.

Щиро вдячні.