На Волині шукають добровольців у батальйон «АЙДАР»

Чоловіків, готових воювати за Україну на сході держави шукають серед волинян. Про це повідомив уповноважений з відбору бійців до 24-го батальйону територіальної оборони Збройних сил України «АЙДАР», координатор Самооборони Майдану Волині Андрій Хведчак на прес-конференції, 2 червня.

У травні група самооборонівців на чолі з Андрієм Хведчаком відправилася на схід України для участі у бойових діях, що відбуваються на територіях Луганської, Донецької та інших областей.

ВІДЕО самооборонівців з гарячої точки країни

Бійці Самооборони Майдану Волині були мобілізовані до батальйону «АЙДАР», який виконує завдання у рамках Антитерористичної операції (АТО).

Втім, на думку Хведчака група у кількадесят бійців з Волині є недостатньою. Тож, оголошений набір до цього батальйону.

Набір до «АЙДАРу» відбуватиметься постійно. Проходитиме він через Самооборону Майдану Волині. Набір здійснюється за телефонами: (067) 110 05 77 або (050) 339 77 33

До складу цього військового формування можуть увійти всі патріоти, готові воювати за свою державу. Критерії відбору: вік бійців від 25 до 50 років (з або без досвіду строкової служби в армії). Якщо бійцю менше 25-ти у нього повинен бути досвід служби в армії.

Перед відправкою на схід усі добровольці батальйону будуть проходити вишколи на базі таборів, а у майбутньому на базі військового навчального центру, який Самооборона Майдану Волині має намір запустити для виховання мужніх і боєздатних чоловіків. Про центр детальніше розповів самооборонівець Андрій Булига.

 

Про навчально-тренувальну баз

Батальйон «АЙДАР» – це батальйон добровольців, які готові перебувати у гарячих точках країни та віддано вести боротьбу за свою державу. Добровольці «АЙДАРу» – це патріоти своєї країни, сміливці, які взялися обороняти державу не з наказу верховної влади, а з власної доброї волі. Ці люди набагато якісніше та відданіше служать своїй державі і воюють за її цілісність, недоторканність та спокій кожного громадянина України.

Додамо, що «АЙДАР» здебільшого працює на самозабезпеченні, тому допомога людей має велике значення для його існування та обмундирування.

Потреби батальйону:

  1. ПРОДУКТИ

2. Важливим також є ОБМУНДИРУВАННЯ бійців батальйону. Серед потреб:

  • засоби індивідуального захисту (бронежилети, кевларові каски)
  • жилети розвантажувальні (в народі «розгрузкі»)
  • черевики «берці» (дуже необхідні)
  • переносні радіостанції (рації)
  • прибори нічного бачення: теплові зори, монокуляри

Самооборона Майдану Волині приймає і фінансову допомогу для забезпечення своїх бійців усім необхідним. Можна:

– кинути кошти у спеціальну скриньку з цільовим направленням в палатці Самооборони Волині на Театральному майдані міста Луцька;

– перерахувати кошти на рахунок організації. Реквізити: р/р 26008055506351, МФО303440 (ПриватБанк), громадському формуванню «Самооборона Волині» Код 39109290. Призначення платежу: Добровільна пожертва на здійснення статутної діяльності ГФ ОГП «Самооборона Волині».

– принести бронежилет(-и) (інші засоби захисту тіла) або кошти на підтримку безпосередньо до штабу Самооборони Майдану Волині (м. Луцьк, пр. Перемоги, 14, 2-й поверх).

До слова, нещодавно група меценатів “Київ-Світязь” пожертвувала бійцям самооборони 12 тисяч гривень. Кошти будуть використані на купівлю бронежилетів для обмундирування вояків-добровольців з Волині.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО БАТАЛЬЙОН У СЮЖЕТІ 5 КАНАЛУ