«Найбільше, що потрібно зараз нашим хлопцям на сході – це наша підтримка», – координатор Самооборони Волині

«Щиро горджуся тим, що волиняни борються за звільнення України від російських сепаратистів, беручи активну участь у бойових діях на сході. Самооборона Майдану Волині виступила ініціатором та повністю реалізовує план із наповнення волинськими добровольцями 24-го батальйону територіальної оборони «АЙДАР». Зараз там несуть службу близько півсотні наших земляків», – каже координатор Самооборони Майдану Волині Андрій Хведчак.

АЙДАР – це фронтовий батальйон, який виконує складні операції зі звільнення території від терористів. Підрозділ діє на півночі Луганщини. Військові цього батальйону провели ряд успішних операцій, зокрема звільнили місто Щастя (райцентр Луганщини), передмістя Луганська (місто Металіст) від сепаратистів. АЙДАР – це справжня передова українського фронту і одна з найгарячіших точок на військовій карті України.

Нещодавно надійшла інформація про нові потреби батальйону. «Враховуючи те, що 24-й батальйон складається із добровольців, основні сили, які забезпечують їхній тил – ми з вами: друзі, родичі, земляки, колеги. Посприявши участі волинських добровольців у цьому батальйоні, Самооборона Майдану Волині повністю взяла на себе відповідальність за їх матеріально-технічне та організаційне забезпечення», – заявляє самооборонівець.

Незабаром Хведчак повертатиметься на місце дислокації батальйону на Луганщині разом із новими добровольцями, а також  везтиме нову партію допомоги бійцям із Волині. «Закликаю вас не бути байдужими і зробити те, що ви робите ще з кінця листопада – допомогти тим, хто стоїть за нас на передовій. Найбільше, що потрібно зараз нашим хлопцям на сході – це наша підтримка», – звертається до небайдужих координатор Самооборони Волині.

Наразі волиняни в «АЙДАРІ» потребують:

– добровольців, які вміють воювати і готові боротись

– кошти, які треба повернути за замовлені бронежилети;

– у зв’язку з проведенням активних бойових дій, актуальними стали препарати для зупинки крові «Celloks»;

– завжди актуальними залишаються різного роду спорядження, амуніція, одяг.

– маскувальна сітка, мішки, туристичні примуси на газових балонах

– з їжі найбільше хлопці потребують (м’ясні і рибні консерви (бажано в металевих банках), згущене молоко,  чай/кава;

– ДУЖЕ ПОТІБНІ ВІЙСЬКОВІ РАЦІЇ

– окрім цього необхідно біля 25 тисяч гривень перерахувати на рахунок фірми за дві бронеплити, зразок якої відстрілювався для перевірки міцності. «З цього матеріалу ми можемо виготовити бронежилети, яких вистачить і айдарівцям, а також і волинянам з інших військових частин», – коментує Хведчак.

Окрім цього хлопці «готові купити легальну зброю, з документами. Особливо цікавлять – травматична зброя (іноді трапляються ситуації, коли бойовими стріляти ще рано, а робити щось уже треба), а також нарізна мисливська зброя – СКС, СВТ, особливо потрібні гвинтівки Мосіна», – каже Хведчак.

Нагадуємо, що речі та кошти можна приносити в штаб Самооборони Майдану Волині (м. Луцьк, пр. Перемоги 14, ІІ поверх; тел. для зв’язку (096) 990 55 09. Також можна перечислити їх на картку ПриватБанк 5363 5423 0262 7485 (Чуріков Сергій Борисович) або зробити безготівковий перерахунок на: р/р 22008055506351, МФО303440, Код39109290 (ПриватБанк). Призначення платежу – благодійна допомога на здійснення статутної діяльності.