“Намагаються внести розбрат серед організацій”, – Андрій Хведчак про інформаційну хвилю після резонансного ДТП [відео]

Після резонансного ДТП, що трапилося у ніч з 24 на 25 лютого за участі колишнього члена “Самооборони Волині” була запущена інформаційна хвиля негативу проти організації. Координатор “Самооборони” Андрій Хведчак вважає, що це роблять для розбрату революційних організацій та породження недовіри до них.

Найдрібніші деталі ДТП за участі колишнього самооборонівця Віталія Соколовського були поширені серед ряду волинських засобів масової інформації. І незважаючи на те, що “Самооборона Волині” оприлюднила коментар щодо певних неточностей, які з’явилися у інформаційному просторі, на це мало хто звернув увагу, і не вважав за потрібне виправити інформацію.

Згодом представник, як він себе представив, Добровольчого українського корпусу, Володимир Бакулін гучно вимагав на сесії Луцької міської ради розформувати Громадське формування з охорони громадського порядку “Самооборона Волині”. А підставами цього назвав власне аварію, яка трапилася за участі Соколовського.

Нагадаємо, раніше ми заявляли, що у даному випадку вся організація не може нести відповідальність за вчинок людини, який трапився у приватному порядку, поза тим, що вона (людина) була членом нашої організації. Натомість недоброзичливі середовища намагаються “виїхати” на цій ситуації для дискредитації організації та породження розбрату між тими, що ще відстоюють ідеї Майдану.

“Прочитав, що деякі, так звані, активісти громадські вимагають перед міськрадою розформування нашої організацїі. Для мене це звучить дико від людей, які практично не представляють за собою того масиву людей, які, до прикладу, є в “Самообороні”. Ці люди відзначилися своєю працею і лобіюванням олігархічних кланів влади, які не зробили й десятої частини допомоги на АТО, яку зробила “Самооборона Волині”. В тому числі і для ДУКу робила допомогу. Вони зараз заявляють про розформування організації. Це – абсолютно нелогічно, “висмоктане з пальця”. Це вказує на те, що це є або велика заздрість цих організацій, або це є певне замовлення певних сил, які намагаються внести дестабілізацію в суспільство, внести розбрат між революційними організаціями, посіяти зерно недовіри в простого народу до них. Я вважаю відкрито, що це – інтриги олігархів або якоїсь агентури”, – заявив Хведчак.