Нічне патрулювання Луцьком посилили [відео]

Увечері, 26 січня, члени Групи швидкого реагування Самооборони Майдану Волині спільно із міліціонерами Луцького міськвідділу міліції та громадського формування “Варта порядку” зібралися для проходження інструктажу із посиленого рижиму патрулювання.

“Буквально у вихідні дні була в селекторному режимі нарада за участю прем’єр-міністра України і нашого міністра внутрішніх справ. Було доведено безпосередньо кожному керівнику в областях посилити забезпечення охорони громадського порядку, посилення патрулів, посилення нарядів. І привертати найбільшу увагу до осіб, які викликають у підозру, до сторонніх предметів, які будуть знаходитись на місцях, залишені без нагляду. А також в повній мірі забезпечити охорону громадського порядку для недопущення диверсій, провокацій зі сторони сепаратистів у нашому регіоні”, – заявив начальник УМВС у Волинській області Петро Шпига.

Кількадесят міліціонерів та громадських активістів тепер посилено патрулюватимуть вулиці у місті Луцьку для ще більшого контролю ситуації у найнебезпечніший час – вночі.

IMG_9059 IMG_9061 IMG_9065 IMG_9074 IMG_9081 IMG_9083 IMG_9079 IMG_9084

Долучилися до цієї роботи й самооборонівці. Ще з лютого 2014 року активісти організації щоночі почали заступати на путрулювання вулицями Луцька. А почалося усе це після сутичок між протестувальниками та міліціонерами 18 лютого, що відбулися біля будівлі УМВС. Після цього кілька днів місто не патрулювалося правоохоронцями. Аби забезпечити у той час порядок, активісти Майдану, серед яких були й самооборонівці, почали патрулювати вулиці обласного центру. Так триває і до сих пір.

Упродовж майже року між самооборонівцями та міліціонерами налагоджувалася спільна робота та контроль за порядком у місті.

Так, щоночі Луцьком патрулювало два авто із актиістами організації. Проте, після подій у Маріуполі, ситуація почала потребувати жорсткішого контролю. Самооборона Волині додала до щоденної роботи ще одну групу швидкого реагування. Важливо, що учасниками ГШР є прості волиняни, які виходять охороняти спокій у місті Луцьку на добровільних засадах.

“Долучитися до ГШР може будь-який свідомий громадянин, який не може сидіти вдома. Це маленький внесок у безпеку свого міста. Щоб стати членом ГШР варто лише звернутися у Самооборону Волині та записатися на патрулювання”, – каже керівник відділу Групи швидкого реагування Самооборони Майдану Волині Олександр Лєсной.

Аби викликати ГШР необхідно потелефонувати за такими номерами:

067-11-00-577

067-11-00-677

066-34-18-053

Групи працюють з 20 вечора до 8 ранку.

Більше фото у фотогалереї.