Підпалили авто самооборонівця

У ніч з 16 на 17 квітня близько 4 години ранку невідомі зловмисники підпалили автівку, яка належить заступнику координатора “Самооборони Волині” Богдану Климчуку.

Як розповів самооборонівець на прес-конференції, близько 4 ранку його розбудили сусіди та повідомили, що його автівка палає. Климчук заявляє, що це був підпал, адже під автомобілем він знайшов нерозлиту пляшку бензину. Очевидно, іншу вилили на авто, адже воно масштабно згоріло.

Богдан Климчук є також і членом виконавчого комітету Луцької міської ради. Він висловив кілька версій причин підпалу його авто.

1. Його публічний виступ щодо необхідності люструвати начальника міліції Києва Олександра Терещука, який під час Євромайдану, мовляв, був причетний до репресій проти активістів.

2. Cловесна перепалка із заступником міського голови Тарасом Яковлевим, який вимагав прибрати залізні конструкції намету «Самооборони Волині» із центру Луцька, адже посадовцю, мовляв, дуже заважав цей намет.

3. Розслідування справи щодо приватизації «Західною теплоенергетичною групою, яку пов’язують із групою компаній «Континіум», котельні на вулиці Карбишева у Луцьку.

Нині порушене кримінальне провадження за фактом навмисного підпалу автомобільного транспорту.

Загалом же Богдан Климчук вважає, що так з його авто обійшлися через активну громадянську позицію.

“Ну що ж, з поверненням у лихі 90-ті. Сьогодні вночі мені спалили авто. Нажаль попри те що думка застрахувати була, не встиг… Впевнений, що спалили через мою громадську позицію, оскільки своєю діяльністю завжди відстоював громаду а не олігархів, чи ділків, які звикли все вирішувати за гроші.
Не залякаєте”, – написав у своєму профілі у Facebook самооборонівець.

Нагадаємо, трішки раніше у Климчука також украли велосипед.

Фото – Волинське агентство розслідувань