Підприємці Луцька, що не дотримуються правил, нестимуть відповідальність

Підприємці, що не дотримуються правил, нестимуть відповільність перед громадою. Це підтверджується рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради.

У середу, 17 грудня, комітет прийняв рішення про обмеження часу роботи декількох підприємців, а саме їх закладів харчування та магазини.

Зокрема, мова йшла про скандальний бар “У Наталки” та “Колізей”. На обидва скаржився як представник Самооборони, член виконкому Богдан Климчук, так і начальик Луцького міськвідділу міліції Ігор Муковоз.

Що там, що там частими є ситуації із порушення громадського порядку. Якщо відвідувачі бару “У Наталки” не вчиняють порушень усередині закладу, то у “Колізеї” протилежна ситуація. За відомостями Муковоза там порушено уже три кримінальні справи. На його думку, цей заклад взагалі треба закрити.

Богдан Климчук підняв це питання, адже учасники Групи швидкого реагування Самооборони неодноразово стикаються із людьми в нетверезому стані, які заважають громадському спокою та можуть вчиняти тяжкі злочини.

Ситуацію із кожним закладом розглядали окремо. Так, Климчук запропонував обмежити час роботи бару “У Наталки” до 23:00. Таку пропозицію члени виконкому підтримали.

З баром “Колізей” було складніше. Ігор Муковоз запропонував обмежити його час роботи з цілодобового до 23:00 із передбаченням, що заклад закриється. Муковоз не приховував, що перші візитери цього закладу приходять десь о 23:00. І через це заклад просто змушений буде закритися. Тож, декотрі члени виконкому вважають, що де-факто вони перешкодять підприємницькій дільності. Так, вони вирішили обмежити час роботи цього закладу до 3 години ночі.

Окрім цього самооборонівець Климчук згадав і про два магазини, де не бажають дотримуватися заборони продажу алкоголю після 22:00. Мова йде про магазини “Продукти” на вулицях Гетьмана Сагайдачного, 1а та Кравчука, 18а.

Щодо другого, то начальник Управління розвитку підприємництва та реклами Луцької МР Олександр Козлюк заступився за власника цього магазину. Мовляв, той виправився. На всі оформлені протоколи відреагував, неслухняних працівників звільнив. Тож, час його роботи із цілодобового режиму не змінили.

Щодо іншого магазину на вулиці Гетьмана Сагайдачного, 1а, то ситуація набагато інша. І самооборонівці, і сам Козлюк підтверджують, що власник цього магазину не зважає на жодні заборони та рейди самооборони спільно із муніципальною міліцією. Так, режим роботи його магазину обмежили до 22:00.

Надалі Самооборона здійснюватиме рейди і по магазинах, і по закладх ресторанного бізнесу, аби далі моніторити ситуацію із дотримання правил продажу алкоголю у місті Луцьку в нічний час. Грубі порушники, які не виправлятимуться, будуть публічно оголошені, а режим їх роботи пропонуватиметься обмежити на засіданнях виконавчого комітету Луцької міської ради.