Нагородили самооборонівців, які на гарячому піймали автомобільного злодія

Начальник Луцького відділу поліції Ігор Муковоз відзначив роботу громадських активістів, які надають поліцейським допомогу з охорони громадського порядку в обласному центрі.

«У Луцьку діє ряд громадських організації, які надають допомогу у забезпеченні правопорядку у місті. В нас вже є декілька практичних результатів, коли представники громадських організації безпосередньо затримують злочинців на місці події», – розповідає Ігор Муковоз начальник Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області.

2

Цього разу активісти затримали злодія на гарячому під час крадіжки з автомобіля. У відповідності до інструкції, на місце пригоди прибула слідчо-оперативна група відділу поліції. Як результат, зловмиснику оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

«Зараз вже встановлено, що це далеко не перший злочин, який скоїла ця особа. За місцем його проживання поліцейські вилучили ряд речей, які він викрав з автомобілів раніше. Всі ці факти задокументовані, й нині триває досудове розслідування», – повідомив Ігор Муковоз.

Керівник луцької поліції подякував за роботу активістам громадського формування «Самооборона Волині» і вручив їм грамоти й подарунки.

Джерело: ГУ Національної поліції у Волинській області