Призначення головного міліціонера області має бути узгоджене з громадою

Як зазначають представники громадських організацій, Віктор Швидкий не повинен перебувати на посаді головного міліціонера області, адже його не підтримує активний пласт громадськості області. Це підтвердили й громадські слухання, на яких до Швидкого звучало занадто багато питань, що підтвердило – особливого захоплення ця кандидатура не викликає.

До того ж, Віктор Швидкий уже мав можливість проявити себе, будучи на посаді начальника УМВС у Волинській області двічі.

Також ряд громадських організацій вважає, що до них не дослухався міністр МВС Арсен Аваков, якому уже було надіслане звернення щодо заклику звільнити Швидкого. Більше того, після проведення громадських слухань інших кандидатур, була підписана резолюція, в якій громадські активісти пояснили, які кандидатури отримали схвалення з їх боку.

“Всі оці його голосні заяви, не що інакше як провокація, до нас всіх, до населення, щоб показати на рівні Києва, як він тут взяв управління в свої руки і “кальоним желєзом» випалить усе. Я хочу сказати, що тут бандитів немає: ні в Самообороні, на в Правому секторі. Хай краще товариш Швидкий, раз він взяв на себе обов’язки, доповість про ситуацію з гральними автоматами. А то два казино Самооборона разом з міліцією взяла, вилучила автомати на експертизу, ще десятеро тримали їх три дні (чергували, щоб їх не вивезли звідти). Потім приходить понеділок – справа розвалюється. А зараз те, що робить Швидкий: «Сокіл», «Беркут» у дворі УМВС – це така от демонстрація сили. …Ми чекаємо, що до нашої думки дослухаються. Ми не йдемо палити, бити, не йдемо стріляти. Ми «без надії сподіваємося», як казала Леся Українка. Але все ж таки сподіваємося, що міністерство дослухається до громади», – зазначив керівник штабу Волинської Самооборони Майдану Андрій Хведчак.

Так, з приводу цього було підготовлене звернення до в.о. Президента України Олександра Турчинова та прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка із закликом почути громаду області.

Під зверненням підписалися:

«Самооборона Волині»
Обласна організація «Міжнародна Асоціація ветеранів УБОЗу»;
ГО «Ніхто крім нас»;
Волинське відділення ГО «Об’єднання ветеранів розвідки України»;
Обласна організація Асоціація «Бізнес Волинь»;
Політична партія «Удар»;
Козацьке стрілецьке братство;
Федерація боксу Волині;
Федерація важкої атлетики Волині;
«Правий сектор» Волині;
ВМГО «Національний Альянс»;
«Автомайдан України»;
«Спілка ветеранів Афганістану»;

Громадський сектор Волині