Революціонери закликали Клімчука здати депутатський мандат [відео]

У четвер, 15 травня, Волинська Самооборона Майдану, Правий сектор Волині та Автомайдан України не впустили на засідання сесії Волинської обласної ради Бориса Клімчука.

Така акція була мотивована тим, що Клімчук підтримував Партію регіонів, хвалив Януковича як Президента України, і після цього далі ходить на сесії обласної ради як депутат, яким він став саме від цієї партії.

На думку революціонерів, Клімчук повинен поплатитися за дії Партії регіонів в області та країні. Зокрема, позбутися депутатства в обласній раді. І так повинен зробити кожен регіонал, який є депутатом цієї ради.

Активісти стали на вході до приміщення облради і таким чином перегородили дорогу Клімчуку. Вони нагадали йому заради чого стояли та вмирали люди на Майдані. Також вони принесли із собою шину та несправжній коктейль Молотова, на пам`ять про революційні події, що відбувалися у Києві на Євромайдані.

“Для чого ми вас не пускаємо? Ми стоїмо тут заради того, що деякі наші українці в одному вагоні поїхали, а деякі поїдуть в зовсім іншому. От ми хочемо, щоб всі в одному вагоні їхали. Але наші вагони з часом так розійшлися, що ви в одному кінці складу, а ми в іншому”, – заявив Клімчуку самооборонівець Сергій Рижков.

“В вас руки в крові, Борисе Петровичу, і ви не маєте морального права сюди з’являтися”, – сказав заступник керівника штабу Самооборони Майдану Волині Богдан Климчук.

Клімчук заявив, що знав про таку акцію. Проте прийшов на сесію. До приміщення він таки не потрапив. А революціонери натомість заявили уже на сесії ради, що не будуть впускати регіоналів-депутатів на сесію. На їх думку, вони повинні здати свої депутатські квитки, адже саме вони служили злочинні владі і співпрацювали із нею.

Також колишній голова Волинської ОДА заявив, що заяви у міліцію щодо цього інциденту писати не збирається.