Самооборона Майдану Волині збирала речі, щоб зігріти солдатів

Майже вісім тисяч гривень та три коробки теплого одягу зібрали самооборонівці та активістки Жіночої Сотні під час одноразової акції «Зігрієм українського солдата» у вівторок,  14 жовтня, у рамках фестивалю патріотичної пісні «У піснях мого народу – доля України». Захід пройшов на Театральному майдані міста Луцька. Організував захід Волинський обласний науково-методичний центр культури.

«Незважаючи на те, що лучани не так багато принесли одягу, багато хто з них цікавився, куди в подальшому можна приносити теплі речі», – повідомила активістка Жіночої сотні Самооборони Волині Яна Ковальчук.

IMG_1155

Так, у продовж семи годин акції було зібрано сім тисяч  761 гривень. Окремо ще 800 гривень через Самооборону Майдану було передано Луцькому військовому гарнізонному госпіталю. Також,небайдужі лучани наповнили три коробки, що стояли на Майдані, теплим одягом, який буде переданий бійцям на Сході.

IMG_1154 IMG_1156 IMG_1157 IMG_1160

Аби  виразити вдячність усім волинянам, які не шкодують грошей, часу, речей, сил, декілька бійців батальйону АЙДАР вийшли на центральну сцену фестивалю подякувати їм за всю цю роботу, турботу і тепло.

«Хочу подякувати ветеранам УПА, що відстояли нашу Україну, і залишили її для нас. І обіцяю, в свою чергу, ми залишимо цілісну і патріотичну Україну для наступного покоління.  Хочу подякувати всім волинянам за неоціненний вклад в армію та за допомогу. Адже держава нам не дала нічого, все що ми маємо дали нам ви. Якщо кожна людина хоча б на одну крихту в цій великій справі зробить свій внесок, то це буде велика сила. Волинь і так прокричала про себе на всю Україну, на весь світ. Ми перші кинули виклик сепаратистам та агресії Росії», – сказав Олександр «Кутузов» Дмітрієв, боєць роти «Захід» батальйну «АЙДАР».

IMG_1121 IMG_1136