Самооборонівці боряться з “браконьєрами у законі”

Хто головний рибний браконֹmєр завжди знали всі, про випадки, що і кому треба дати в Рибнагляді, щоб мати дозвіл ловити рибу також переповідають з вуст в уста в кожному волинському селі, і приказка про те, що “риба гниє з голови” тут як ніколи доречна і тематична.

Активісти Самооборони Майдану Волині  разом із представниками Правого сектору сьогодні, 8 серпня,  вимагали звільнення з посади начальника управління рибоохорони області Тараса Куньчика.Активісти Самооборони Майдану Волині  разом із представниками Правого сектору сьогодні, 8 серпня,  вимагали звільнення з посади начальника управління рибоохорони області Тараса Куньчика.

Перед цим вони спілкувалися з головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком і досягли згоди щодо проведення службового розслідування по фактах зловживання Куньчиком повноваженнями та відсторонення його на час перевірки від виконання обов’язків.

За словами активістів Самооборони люди в селах скаржаться на те, що скоро порибалити звичайною вудочкою  буде ніде, і що саме представники інстанції, котра мала б регулювати вилов риби є головним браконьєром.

Лише призначення на посаду начальника Управління рибохорони нової людини може дійсно покращити ситуацію. Особливо, зважаючи на той “кадровий підхід”, який є нині в організації – кум-брат-сват. За прикладом далеко ходити не довелося – під час дискусії із представниками громадськості за Тараса Куньчика заступився його заступник Сергій Кучерук, мовляв, керівник на своєму місці. Відразу ж з‘ясувалося – заступник є кумом свого керівника. Справи це, звісно, особисті, проте об’єктивність пана Кучерика попадає під чималий сумнів.

Крім того, активісти запитали в пана Куньчика – чому під його керівництвом працюють люди, котрі не відповідають кваліфікаційним вимогам, тобто, не мають вищої освіти і мають судимість? Отримати чіткого пояснення не вдалося.

Писати заяву про звільнення начальник Рибнагляду відмовився, проте, на вимогу активістів, покинув свій робочий кабінет, котрий символічно опечатали.

Хочеться вірити, що службове розслідування по фактах зловживання повноваженнями начальником управління рибохорони області буде проведено об’єктивно та оперативно і установа отримає нове, неупереджене та чисте на руку керівництво.