Самооборонівці довезли потрібні бронежилети Волинському батальйону тероборони

Минулого тижня самооборонівці передали ще 15 бронежилетів бійцям Волинського батальйону територіальної оборони, що нині дислокуються на Чернігівщині. Дали менше, ніж прогнозували, бо вони вже їх практично не потребують (батальйон забезпечений бронежилетами на 85-90%).

«Ми дали менше бронежилетів, аніж планували. Батальйону надійшла допомога з інших джерел. Після того як передадуть допомогу афганці, хлопці бронежилетами будуть забезпечені повністю. Час ще є, адже вони поки не в зоні АТО. 25 бронежилетів пішли на АЙДАР, та в інші підрозділи, де воюють волиняни», – коментує ситуацію заступник керівника Штабу Самооборони Майдану Волині Сергій Чуріков.

JqvTgTILvbg Z_QRKUjrovE pITG1cPe3Ec

Щодо іншої допомоги, то Самообороні відомо, що бронежилети бійцям надали: Луцький міський голова Микола Романюк та колишній глава СБУ Ігор Смешко. Решту надасть Волинська обласна організація української спілки ветеранів Афганістану.

Окрім цього Самооборона Майдану Волині передала бійцям батальйону тероборони їжі, запчастин для автомобілів та протимоскітні засоби.

Якщо держава не може, то ми допоможемо. Дуже вдячні небайдужим волинянам, які розуміють ситуацію та жертвують солдатам усе, що мають. Самооборона й надалі буде допомагати волинянам, що захищають Україну на у зоі бойових дій, адже це – наш обов’язок перед цими сміливцями. Ще б керівництво держави це усвідомлювало краще.