Самооборонівці піймали п’яним за кермом колишнього помічника нардепа

У ніч з 1 на 2 лютого Група швидкого реагування «Самооборони Волині» піймала за кермом п’яного водія. Ним виявився колишній помічник народного депутата.

Самооборонівці приїхали на виклик поліції, адже трапилося ДТП. Коли вони прибули на місце, то там уже були співробітники колишнього ДАІ (інцидент трапився на межі Луцька та с. Прилуцьке, Ківерцівського району).

IMG_20160202_225855 IMG_20160202_230054

На місці стало зрозуміло, що авто марки Toyota врізалося у паркан приватного будинку. Через це спрацювала сигналізація і на місце інциденту приїхала також приватна охорона.

«Водій авто поводився неадекватно і почав кидатися на охоронців», – розповідає член ГШР Олександр Горох. Активіст Самооборони розповідає, що коли правоохоронці пробували ідентифікувати власника авто за номером, то ніякої інформації пошук не видав.

Аби ідентифікувати особу, правоохоронці шукали докумети. Вдалося знайти лише посвідчення помічника народного депутата 7-го скликання Володимира Купчака, який був обраний від партії «Батьківщина» по округу у Івано-Франківській області. Водієм виявився Яковець Руслан Іванович.

Згідно публічних даних, людина з точно таким же ім’я є засновником ТРК «Карпати», Агрофірми «Злагода», компанії «Комунікативні технології та моделювання успіху», зареєстровані у Івано-Фраківській області.

Після перевірки водія у наркодиспансері в Руслана Яковця виявили рівень сп’яніння у розмірі 2,14 проміле, при допустимій нормі 0,02. ДТП правоохоронці оформили, рішення щодо покарання водія прийме суд, а його авто забрали на штрафмайданчик.