Самооборонівці розвезли по області допомогу дітям загиблих та поранених на Сході бійців
Необхідні речі до школи розвезли активісти Самооборони Майдану Волині дітям поранених та загиблих бійців на Сході. Допомогу передали київські громадські активісти ГО “Допомога дітям героїв”.Вони надіслали через Самооборону канцелярське приладдя: зошити, ручки, пенали тощо та ранці. Усе це було надіслане окремими пакунками для дітей Героїв, що відстоювали або відстоюють цілісність нашої держави. Окрім цього активістки Жіночої сотні зібрали від Самооборони Волині й солодощів.

Канцелярія та смачненьке було відвезене самооборонівцями або передане пасажирськими автобусами. Отримали таку допомогу 28 дітей, більшість з яких навчається у 2-3 класах. Охопила ця невелика допомога таку географію: Луцьк, Нововолинськ, Любомль, Ковель, Камінь-Каширський, Ківерцівський та Луцький райони. Села: Туричани, Клепачів, Залужне.

Додамо, що Самооборона Волині має на меті повідомляти про усю зроблену роботу, здійснену допомогу максимально часто, аби було очевидно, що усі пожертвування людей надходять саме туди, куди вони їх віддають і використовуються за призначенням. Подібна інфомрація дуже важлива в умовах війни, коли люди перстають довіряти один одному. Тож, ми дуже вдячні всім ЗМІ та журналістам за співпрацю та сприяння у донесенні необхідної інформації до громадськості Волині та країни.

IMG_2283 IMG_2284 IMG_2280 IMG_2281 IMG_2282