Самооборонівця Лапіна нагородили орденом [відео]

Ореденом Богдана Хмельницького 3-го ступеня нагородили самооборонівця, колишнього командира роти “ЗАХІД” батальйону АЙДАР, а нині народного депутата України Ігоря Лапіна.

Ігор отримав нагороду за бойові заслуги та захист держави. Сам же Лапін не вважає, що ця нагорода тільки його.

“Це нагорода всіх моїх живих та загиблих побратимів роти “Захід”. Слава Айдару!
1. Хамраєв Рустам Шаніязович
2. Михайлов Олег Миколайович (Серапатист)
3. Тома Геннадій Леонідович
4. Шостак Сергій Олександрович (Шест)
5. Філіпчук Ігор Ярославович (Сороковий )
6. Аболмасов Андрій Вікторович (Фельдшер)
7. Климчук Сергій Дмитрович (Козак)
8. Юркевич Андрій Михайлович (Гризлі)
9. Вишневський Олег Анатолійович (Вишня)
10. Атаманчук Андрій Вікторович
11. Коломієць Федір Федорович (Металург)
12. Королько Микола (Сова)
13. Руслан Бобуров (Німець)”, – прокоментував це Ігор Лапін.

“Сьогодні мали честь вручити відважному фронтовому командиру батальйону «Айдар», старшому лейтенанту Ігорю Лапіну (позивний «Зола»), бійцю 12-тої сотні Самооборони Майдану високу державну нагороду – орден Богдана Хмельницького третього ступеня. На фронті Зола командував легендарною ротою «Захід», яка штурмувала Щастя, пройшла Металіст, Георгіївку, Лутугіно, Успенку, Вергунський роз’їзд, Красний Яр, Хрящевату.

Символічно, що нагородження відбулося у сесійній залі Українського Парламенту Головою Верховної Ради України. Це велика честь і гордість, що такі люди представлені в ВР, надважливо, що наші бойові командири продовжують служити Україні, служити фронту у Верховній Раді України.

Такі як Зола зараз тут у ВР виконують не менш важливі завдання ніж на передовій, вирішуючи питання надання зброї на фронт, здійснюючи реформування армії та силового блоку країни. Краще за них ніхто не може знати як допомагати бійцям на фронті”, – поділився враженнями перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій.