Сепаратистів на Волині немає через існування блок-постів у області

Координатор Самооборони Майдану Волині Андрій Хведчак заперечує заяву в. о. заступника начальника управління ДАІ УМВС України у Волинські області майора міліції Андрія Бондарука щодо неефективності існування блок-постів у області.

“Категорично не згоден з твердженням Бондарука на рахунок неефективності блок-постів. Насправді, дуже багато професійних військових, міліціонерів висловили думку, що не виявлення на цих постах тих самих екстремістів чи терористів є наслідком встановлення цих блок-постів. Знаючи, що представники Самооборони та міліції несуть постійно пильну службу на блок-постах, , люди не намагаються проїжджати через наші блок-пости на територію нашої області”, – заявив Андрій Хведчак.

Більше того Хведчак зазначив, що на блок-постах, за які відповідає Самооборона Майдану Волині, не було випадків, аби там нікого не було з активістів.

“Я кажу авторитетно, що від початку встановлення постів ми постійно забезпечуємо по чотири людини на кожному з них”, – каже самооборонівець.

Нагадаємо, що Самооборона Майдану Волині нині цілодобово чергує на блок-постах у смт. Любешів та селищі Колки. Також своїх бійців Самооборона Майдану Волині доставила й на блок-пості у смт. Маневичі.

Насамкінець Андрій Хведчак зазначив, що представники ДАІ не повідомляли його, що на блок-постах не вистачає людей. Якби б він володів цією інформацією, то Самооборона й там поставила своїх бійців.