Спецпідрозділ міліції «Світязь» виїхав у зону АТО. Серед бійців –самооборонівці [відео]

Батальйон особливого призначення  міліції «Світязь» вчора, 14 серпня, вирушив у зону бойових дій. В рядах батальйону – члени Самооборони Майдану Волині.

Батальйон почав формуватися два місяці тому. Самооборона активно допомагала у підборі бійців, адже формувався він із добровольців. До числа бійців батальйону увійшло близько десяти самооборонівців.

Активіст самооборони на псевдо Ведмідь розповідає, що їде воювати. аби терористи не дійшли до наших територій, аби тут був мир, і діти спали спокійно.

Каже, що його війна за Україну розпочалася ще з Майдану. Спершу стояв там, потім повернувся до Луцька і патрулював вулиці у Групі швидкого реагування Самооборони. Раніше працював сантехніком, а нині – йде захищати Вітчизну.

Самооборона долучилася також і до обмундирування бійців. Так, вдалося закупити 25 розвантажувальних жилетів ( на 20 шт. – кошти виділила Волинська обласна рада, решту 5 – закупила Самооборона). Окрім цього організації вдалося закупити батальйону 30 налокітників та 19 наколінників

Ми сподіваємося на успіх волинського спецпідрозділу. Віримо, що всі бійці приїдуть цілі, неушкоджені та тільки з  перемогою.

0_EcsBnQ3eE hN5FpqAq_6o UEXxgDqUWMQ vI0f0k3jX_I ZQfbbh03CXQ tw2rnU5P3qw