Стартувала нова акція “Help ukrainian army online”

«Самооборона Волині» розпочала реалізацію нової ініціативи із допомоги бійцям української армії.

Дуже багато людей готові допомогти нашим солдатам. Але через брак часу, неможливість вирватися зі свого насиченого робочого графіку, не можуть повноцінно долучатися до допомоги. Проте мають велике бажання.

Для цього ми вирішили допомогти улагодити таку ситуацію та розпочати безстрокову акцію «Help ukrainian army online».

sk--Afisha_ua

Суть акції дуже проста: не виходячи з дому, ви можете придбати з будь-якої точки світу необхідну амуніцію із запропонованого переліку та надіслати її на адресу «Самооборони Волині».

Опісля, коли товар надійде, він буде переданий солдатам, а у розділі, присвяченому цій акції ми будемо розміщувати звіти щодо отримання та передачі закуплених товарів.

Ми підготували список необхідної амуніції та речей для солдатів. У списку вже містяться посиланя на ці речі у інтернет-маркетах.

Ваше завдання лише обрати ту річ, яку ви спроможні закупити, замовити її на адресу «Самооборони Волині» та оплатити товар.

Для купівлі ми обрали міжнародний інтернет-магазин http://www.aliexpress.com, як один із найнадійніших  ресурсів: з безпекою оплати та доставки, з помірними цінами та безкоштовною доставкою в Україну. Навіть доставка речей за 1$ обійдеться безкоштовно.

Ви також можете вибрати аналогічні товари і в інших інтернет-магазинах самостійно.

СПИСОК ТОВАРІВ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ щодо замовлення товарів на http://www.aliexpress.com ТУТ

Замовивши товар згідно інструкції, вам необхідно надіслати лист на нашу адресу helparmyonline@gmail.com, вказавши, що саме ви придбали той чи інший продукт, вказати дату покупки та трекінговий номер посилки.

Термін доставки посилок, до прикладу, з Китаю в Україну – 2-5 тижні.

Після отримання посилки, ми надішлемо вам підтвердження про отримання та фото.

Всі отримані нами товари будуть передані бійцям у різні підрозділи українських збройних сил.

Контакти: +38 050 378 24 99, Павло Савчук

E-mail: helparmyonline@gmail.com