Суд щодо хати судді Ковтуненка продовжується

Вчергове справу щодо будинку Ольги Таран, де зараз живе суддя Ковтуненко та його дружина, суддя Волинського окружного адмінсуду Віра Смокович передали на перерозгляд суду першої інстанції. Справа вже доходила до Вищого спеціалізованого суду, але той вкотре повернув її на дорозгяд.

Конфлікт тягнеться уже кілька років. Ольга Таран заявляє, що банк, який конфіскував її будинок, провів незаконний аукціон, на якому цей будинок і продали тещі Ковтуненка. Вона вимагає визнати торги недійсними.

Ковтуненко натомість неодноразово представляв інтереси своєї тещі і себе. Згодом суд вивів його зі справи. Тим не менше, справа торкається його особисто, адже він мешкає у цій будівлі.

Тож, у середу, 3 лютого, о 10:00 у Ківерцівському районному суді буде черговий розгляд цієї справи. «Самооборона Волині» запрошує на відвідини цього органу судочинства.

Нагадаємо, що суддя Віталій Ковтуненко судив 4-х із 6-ти активістів Майдану через їх громадянську позицію та забороняв їм брати участь і мирних зібраннях, мовляв, вони загрожували громадській безпеці.