Як самооборонівці в садочок ходили

Вихованці дитячого садочка №19 «Кобзарик» подарували самооборонівцям пісні, листи та хороший настрій. Татусі цих дітей зараз захищають нашу державу, і решта батьків з власної ініціативи зібрали багато теплих речей та продуктів нашим солдатам, серед яких: теплі светри, шарфи, шкарпетки, ковдри, консервовані овочі, сало та багато іншого. Також в садочку зібрали тисяча і дві гривні на потреби військовим.

IMG_2958

Завідувач садочку Світлана Валько запросила самооборонівців у п’ятницю, 28 листопада, щоб віддати все зібране. Дітлахи також готувались до приїзду гостей: вивчили патріотичні пісні, вірші, вбрались у вишиванки!

«Ми безмежно вдячні нашим військовим, які захищають нашу державу, наш спокій та свободу! Ми знаємо, скільки сил ви докладаєте аби вояки мали все необхідне», – сказала вихователька Тамара Василькова.IMG_2939

Самооборонівець Олександр Лєсной  з позивним «Лєкс» вразив всіх присутніх своєю історією – «Один танкіст назвав свого танка «Ірішка». Всі здивовано питали, чому ж саме така назва, адже зазвичай називають грізнішими назвами танки. Він відповів, що до нього прийшов дуже гарний та зворушливий лист від маленької дівчинки Ірішки. Той лист тепер йому, як оберіг», – поділився історією побратима самооборонівець.

Всі зібрані речі та кошти будуть передані на потреби українських армійців.

IMG_2989

«Ці діти не можуть допомогти чимось матеріальним. Проте, в ці маленькі роки, вони розуміють, що в країні війна. Ми можемо подарувати вам пісню», – повідомила музичний керівник садочку Тетяна Літвінцова.

Активістка Жіночої сотні Самооборони Волині Ольга Лісобей була вражена всім, що відбулося в садочку, і щиро подякувала всім, хто доєднався до цього заходу. «Я пишаюсь тим, що моя дитина ходить в такий патріотичний садок», – сказала самооборонівка!

Усі зібрані речі та кошти будуть передані бійцям української армії.

IMG_2931IMG_2940IMG_2945IMG_2949IMG_2950IMG_2954IMG_2927IMG_2968IMG_2974IMG_2982IMG_2986IMG_2997IMG_8685