У звірівському лісі  була спроба підпалу приміщення

У вівторок, 23 грудня, створеною комісією (в склад якої увійшли депутат сільської ради, с. Звірів, працівник правоохоронних органів, новопризначений бухгалтер господарства, голова профспілкової організації та ревізор від управлйння ОУЛМГ) було виявлено, що колишній директор Андрій Шпорук опечатав музей-готель, який знаходиться на території мисливського господарства. Коли члени комісії під керівництвом директора господарства Яреми Байди потрапили у середину, в приміщенні виявили увімкнені усі електроприбори: електроплити, електрокаміни у всіх кімнатах та телевізори. Чудом не відбулося загоряння приміщення, хоча від біди було зовсім недалеко, адже в одній з кімнат килим на підлозі зовсім вигорів. Комісією своєчасно було проведено розпечатування та злом замка на вхідних дверях готелю-музею. Своєчасне втручання запобігло пожежі.

Є підозра, що екс-директор мисливського господарства прагнув розправитися із своїми опонентами по роботі спробою підпалу приміщення, яке знаходиться на території.

З приводу події був складений відповідний акт.

SAM_3320 SAM_3323

«Мені прикро, за таких «горе-керівників»,  які  сьогодні стараються принести шкоду нашому суспільству таким ганебним чином і це в той час коли на Сході в нас проходять військові дії, гинуть люди які захищають спокій наших громадян в тому числі і його «горе-керівника. Просимо правоохоронні органи  провести серйозну  перевірку за цим фактом»,- коментує ситуацію керівник Відділу протидії корупції Самооборони Майдану Волині Анатолій Сковера.Фото0200[1]