У Звірівському мисливському господарстві виламували двері через вину колишнього директора

У мисливському господарстві «Звірівське» працівникам підприємства із спеціальною комісією довелося виламувати двері кількох приміщень. Адже за словами новопризначеного директора господарства Яреми Байди, його попередник Андрій Шпорук закрив більшість приміщень та забрав ключі із собою.

«Ситуація склалась такого плану, що з моменту призначення мене директором ДП «Мисливське господраство «Звірівське», попередній директор не передав мені основні засоби підприємства. Час стікає, він не з’являється, і відбувається аномальна ситуація. Керую підприємством, а основні засоби мені не передані», – каже Ярема Байда.

Так, інвентаризацію підприємства довелося здійснюваати із застосуванням засобів злому замків. Один із таких заходів був здійснений 12 січня у присутності представників правоохоронних органів, працівників державного підприємства, органів місцевого саморядування, ревізора із Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства та активістів Відділу протидії корупції Самооборони Волині. На таку акцію запрошували і колишнього директора Шпорука, проте до нього таки не вдалося додзвонитися. Хоч, у підприємстві запевнили, що його точно повідомили про те, що такий захід буде відбуватися.

Ярема Байда очолює Звірівське мисливське господарство з 11 листопада 2013 року і каже, що унаслідував від колишнього керівництва велику боргову яму підприємства.

IMG_8867

«Сильна боргова яма, залежність. Рахунки у виконавчому провадженні. Гасити борги – питання № 1. Відсутнє мисливське упорядкування. Без нього неможливо і не законно біологічно обгрунтувати проект вилучення основних видів мисливської фауни. Тобто неможливо освоювати основний ресурс підприємства – диких тварин через відсутність мисливського упорядкування», – каже новоспечений директор.

ДП Мисливське господарство «Звірівське» найбагатше господарство на диких тварин в області.

На території цього підприємства облюбував собі місце для проживання колишній очільник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Богдан Колісник. Раніше Самооборона Майдану Волині повідомляла, що колишній головний лісівник області дуже добре опрацював цю територію. Так, Колісник сплачує за оренду будинку у Звірівському мисливському господарстві аж 38 гривень та 14 копійок.

Ярема Байда засвідчує, що дуже часто бачить Колісника у звірівських лісах та підтверджує те, що він проживає ось у цьому будинку.

будинок_1_2

Раніше уже покійний самооборонівеь, боєць батальйону АЙДАР Олег «Сєрапатіст» Михайлов робив екскурсію до цього помістя.

Більше того, підозрюємо, що Колісник і досі впливає на лісові справи через своїх колишній працівників. Так, у підприємства є проблеми із колишнім єгером мисливського господарства Орисею Бандурою. Уже є наказ про її звільненняи. Тим не менше, вона постійно йде «на лікарняний» і влаштовує скандали на своєму, уже майже колишньому місці роботи. Відвідуючи його, не забуває здійсювати візити й до хати Колісника.

Серед таких угодників Колісника був і колишній директор мисливського підприємства «Звірівське» Андрій Шпорук, про якого ми згадували вище. Лише нагадаємо, не так давно у мисливському господарстві «Звірівське» ледь не відбулася пожежа і це теж було пов’язано із Шпоруком. Той повмикав усі електроприбори у готелі, який знаходиться на території підприємства, замкнув його, а ключі забрав із собою. Лише через деякий час готель відкрили і виявили ці факти. Якби група працівників господарства з’явилася пізніше, у готелі спалахнула б пожежа та відповідно перекинулася на ліс.