УСПІШНА СПРАВА: Екс-директор Звірівського мисливського господарства не поновиться на посаді [відео]

У четвер, 26 березня, відбувся судовий розгляд апеляційної скарги екс-директора Державного підприємства «Мисливське господарство Звірівське» Андрія Шпорука щодо поновлення його на посаді.

 Нагадаємо, що Ківерцівський районний суд визнав звільнення Шпорука законним. Контракт із ним розірвали через порушення Шпоруком його умов та статуту. Зокрема, однією з причин було відчуження земельної ділянки, яку Шпорук приватизував, відібравши її у мисливського господарства без дозволу Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 Відділ протидії корупції «Самооборони Волині» виявив ряд порушень у діях Шпорука за час його перебування на посаді директора, тож долучився до процесу. Так, за зверненням колективу підприємства заступник керівника Відділу протидії корупції «Самооборони Волині» Богдан Рущинський виступив представником трудового колективу. Суду першої інстанції він надав ряд документів, які підтверджують зловживнаня Шпорука. Чому юристи Лісового управління не спромоглися надати ці документи – питання.

 Такі докази стали вагомими у рішенні щодо правомірності чи не правомірності звільнення Андрія Шпорука. Уже на розгляді апеляції самооборонівець закцентував увагу суду на важливому моменті, що було доведено і підверджено юристами Управління: Шпорук відчужив земельну ділянку мисливського господарства «Звірівське» без відома вищого керуючого органу. Тож, судді Апеляційного суду із головоючою Тетяною Лівандовською-Кочурою вирішили не задовільняти апеляційнускрагу Андрія Шпорука та залишити рішеня суду першої інстанції у силі.