В автопарку АЙДАРУ – поповнення

За сприяння Самооборони Майдану Волині на Схід відправився ще один автомобіль. Honker LKS 89U6, куплений за кошти, зібрані під час фестивалю “Бандерштат” 17 вересня вирушить на Схід.

Розповідає Ігор Гузь, організатор “Бандерштату”: «Джип придбаний закордоном. В Луцьку його відремонтували, частково обладнали бронеплитами. Завтра авто буде відправлено на Схід. Буде виконувати ті функції, які необхідні АЙДАРУ. Це вже буде вирішувати командування, скоріш за все джипом будуть перевозити необхідні речі, такі як продукти харчування, інші матеріали”.

IMG_9432

Координатор Самооборони Андрій Хведчак звернув увагу на те, що авто пристосоване до використання в зоні бойових дій: “Використано надійний метал, броньований моторний стік, адже навіть якщо попадають в радіатор чи акумулятор то автомобіль все рівно їде. Є спеціальна конструкція. Якщо на її важель натискнути то на лобове скло опуститься бронеплита”

IMG_9477

 

Під час “Бандерштату” зібрали 75 тисяч гривень. 25 тисяч було відразу передано на потреби бійцям. За 50 тисяч гривень придбали, з допомогою Самооборони Волинь, вищезгаданий автомобіль. Завдяки зусиллям волонтерів, які більше тижня обладнували його для використання в зоні бойових дій, автопарк Айдару матиме поповнення!

IMG_9426 IMG_9434 IMG_9441 IMG_9456 IMG_9469