Вір. Борися. Люби

У неділю, 3 травня, відбувся благодійний фестиваль “Вір. Борися. Люби”, який організувала “Самооборона Волині”.

Захід мав на меті сприяти популяризації військової справи, здорового способу життя. І головне – зібрати кошти на допомогу українській армії.

IMG_0800

У рамках фестивалю відбулися:

  1. Змагання між силовиками області. Участь у змаганнях взяли представники: Управління Міністерства внутрішніх справ у Волинській області, спецпідрозділу “Світязь”, солдати Луцької військової частини Національної гвардії України, працівники Волинського обласного військового комісаріату, викладачі і студенти Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та співробітники Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Волинській області.

IMG_1019 IMG_0974

Виграли естафету студенти військового ліцею. І за це отримали настінний годинник.

Усіх решту заохотили смачненькими тортами. Щиро дякуємо усім бійцям за участь.

Естафету організували самооборонівці: Тетяна Толкаченко, Дмитро Сандалов та Юрій Моклиця.

  1. Працівники Луцької військової частини Національної гвардії України презентували кінологічне шоу.

IMG_1271

  1. Співробітники ДСНС у Волинській області, експерти УМВС у Волинській області знайомили присутніх із специфікою своєї роботи. Зокрема, розповідали про деталі цивільної оборони, а працівники міліції ознайомили охочих із роботою з доказами, дактилоскопією.

IMG_0811

  1. Збір і розбір зброї давали спробувати як міліціонери, так і окремо бійці “Самооборони Волині”.
  1. Настрій створювали аматорський творчий колектив ЛНТУ під співкерівництвом Миколи Хвищука, звукорежисер від магазину “Кобза”, а також вудучий DJ Salvador (Жора Потапчук)
  1. Дитячі забавки: хенд-мейд, мильні бульбашки, боді-арт та малюнки на асфальті забезпечили активісти “Національного Альянсу” та самооборонівка Алла Жупанюк.

IMG_0784

  1. Відбувся також показовий майстер-клас із ай-кідо.
  1. Надавали й уроки першої медичної допомоги студенти Луцького базового медичного коледжу.
  1. Кримські смаколики напекли переселенці із півострова, а смачні пиріжки надала мережа супермаркетів “Салют”. Окремо печиво для дітей та подарункові торти надав спонсор торгова марка “Ярич”.
  1. Завершилося дійство лотереєю. На якій виграли 10 тортів, 5 настінних годинників та 1 наручний годинник від спонсора мережі магазинів “Свій час”.

IMG_1445

Щиро вдячні усім, хто долучився до творення цього дійства. Разом – сила! І не забуваймо, що ми – в тилу, а вони – на фронті.

*Інформація про виручені кошти буде додана до публікації, адже підрахунок коштів, зібраних на допомогу армії, ще триває.

Більше ФОТО.