Волинські самооборонівці навели лад біля управління міліції [відео]

Суботник у Волинському обласному управлінні міліції зініціювали волинські самооборонівці. Вирішили привести до ладу сквер побіля приміщення УМВС та вставити нові вікна у будівлі.

Акція пройшла у суботу, 12 квітня.

Власними силами Волинська Самооборона Майдану вирішила упорядкувати бруківку, яка була розтрощена протестувальниками під час революційних подій, що відбувалися раніше.

Так, активістам вдалося залучити підприємців, які надали матеріал та спеціалстів для кладки бруківки.

Окрім цього самооборонівці разом із спеціалістами розпочали вставляти нове скло у пошкоджені вікна будівлі УМВС, а де були пошкоджені й рами, вставлятимуть повністю нові вікна.

За словами, координатора Волинської Самооборони Майдану Андрія Хведчака робота виконувалася добровільно. Всі присутні самооборонівці як громадяни своєї держави на волонтерських засадах вирішили допомогти відновити бруківку. А матеріали для роботи активісти відшукали у небайдужих підприємців. З допомогою й їх спеціалістів відновлювали вікна у кабінетах працівників УМВС у Волинській області.

Самі ж міліціонери також приєдналися до роботи. Тож частина працівників стежила аби громадяни не потрапляли в зону небезпеки, де могли летіти під час роботи рештки скла від розбитих вікон. Ще частина замітала зовнішній та внутрішні двори УМВС.

Прес-служба Волинської Самооборони Майдану
(063) 977 17 85