Волинський самооборонівець змусив луганських міліціонерів згадати про службу Україні [відео]

Самоборонівець з Волині Андрій Омельчук, що служить нині в батальйоні «АЙДАР» на Луганщині поділився тим, як змусив місцевих міліціонерів згадати про те, якій державі вони служать.

«Була поставлена командиром батальйону – отримати відповідну техніку у місті Новоайдар і, було завдання відновити українську владу у цьому населеному пункті», – починає самооборонівець

Ці завдання були виконані успішно бійцями саме волинської роти батальйону. Також Омельчуку вдалося переконати місцевих міліціонерів, щоб вони не забували, що служать українській державі.

«Коли ми зайшли в райвідділ міліції, то нам сказали, що всі начальники порозбігалися: хто на лікарняний, хто у відпустках. Залишилося півтора міліціонера, як я кажу», – розповідає Омельчук.

«Ні національних символів, ні прапора – не було», – каже він.

Після його настирливої вимоги міліціонери дуже швидко повісили прапор України на будівлю і навіть разом заспівали гімн України. Всі вони пообіцяли Омельчуку, що прапор на цій установі буде висіти завжди.

«Я їх попередив, якщо державний прапор буде знято, до них будуть застосовуватися міри відповідно до військового стану. А, по-друге, я їм пояснив, що якщо вони одягли форму міліціонера України, вони повинні в кінці кінців цю державу захищати», – зазначив Андрій Омельчук.

Також підняли прапор України над місцевою РДА і ці прапори, за словами самооборонівця, досі майоріють. «До того там влади української не було», – зазначив самооборонівець.