Волиняни був убитий на очах в самооборонівця під час обстрілу

На очах у самооборонівця, заступника керівника роти “Захід” батальйону “Айдар” Андрія Омельчука вбили лучанина Рустама Хамраєва.

“Ми передислоковувалися в передню лінію батальйону, попали під обстріл, залягли. І осільки терористи захопили один з БМП, на якому є відповідно важка зброя – КПВТ (крупнокаліберна). Вони почали здійснювати обстріл з КПВТ. Я в певний момент почув вибух поруч. Почув вигуки, що в нас 300-тий, тобто поранений. А коли я побачив, то зрозумів, що в нас 200-тий (тобто вбитий) однозначно”, – розповідає Андрій Омельчук.

Як описує боєць куля влучила у голову Рустама, вийшла через хребет і ще заділа коліно іншого, луцького, бійця та втрапила у землю, де за метр від Омельчука розірвалася.

Самоборонівець розповів, що айдарівці потрапляли раніше під обстріли зі стрілецької зброї, але під вогонь з важкої зброї потрапили вперше.

Додамо, що убитий Рустам Хамраєв був активним євромайданівцем. Ще на Майдані він отримав поранення, проте вилікувався і пішов доброволцем у батальйон “АЙДАР”. Омельчук описує його як скромного хлопця, який ніколи нічого не просив для себе, а навпаки дбав про інших.

Поховали Рустама Хамраєва у п`ятницю, 20 червня, на кладовищі у селі Гаразджа.