Як я вкрав машину… [блог]

Працівники ДАІ знов на мене образяться, будуть казати, чому знову про них. Хлопці, просто ви знов перегнули палицю. 18 серпня біля штабу Самооборони зупиняється авто темночервоного кольору типу DEO. Із нього виходить мужчина з голим торсом і направляється до банкомату, при цьому обдавши нас ароматом щойно випитого якогось міцного спиртного напою. Знявши гроші, повертається.

DSC_0119 DSC_0121

– Доброго дня, – звертаюсь до чоловіка. – Чому п’яний їздите за кермом?

Відповідь наперед зрозуміла:

– Я не п’яний, я нікуди не їхав.

А зараз суть. Що я маю робити?

Ймовірно, відповідь тисячі лучан мала б бути така: треба викликати міліцію. Так, треба. Тільки поки що не в нашій країні. Чому? Тому що в нас, якщо інспектор не спиняв авто, довести через суд нічого неможливо, бо водій скаже, що він нікуди не їхав, а просто сидів і чекав тверезого водія. Так роблять всі “розумні” водії у Луцьку. І на наші умовляння даішників, що ось, є, ми свідки, що він керував автомобілем, давайте відвеземо його на експертизу, щоб підтвердити стан алкогольного сп’яніння, – відповідь одна: суд не визнає, а нам буде догана. Що робити мені, батькові чотирьох дітей? Відпускати його? Ні. Забираю в нього ключі. Несу, кладу в сейф. Іншого виходу в мене нема. На другий день прийшов. Ключі повернули після того, як приніс довідку з військкомату, що він – військовозобов’язаний. Ось так, я вкрав машину.

DSC_0465~1

Так що далі.

Написав запит в ДАІ начальнику обласного управління Володимиру Кравчені, чому 13 даішніків, що не поїхали на Схід, звільнили, а інших трьох, які були в цій роті, ні. Про це на суді запитували всіх 13-х? Написав більше місяця тому, відповіді нема до сьогодні…

Далі.

Суддя Віталій Ковтуненко з Луцька порушив правила дорожнього руху на одному з блок-постів, які стояли у час загрози потрапляння на територію області сепаратистів та їх прихильників. Є свідки, покази. Знову лист в ДАІ. Після явки в міліцію особисто отримую відповідь: суддю по закону притягувати до адміністративної відповідальності не можна. Включаю мозок. Ні, ну так не може бути. Іду по судах. П’ятий суддя дає консультацію. ТАК по закону не можна, але… міліціонер повинен написати рапорт на ім’я голови суду про даний випадок, а той повинен передати у вищу колегію суддів, а вони до “низу” догану. Три догани, і тю-тю. Рапорт досі додним із працівників ДАІ, які стояли на блок-пості так і не написаний.

І чому я зміг упродож дня знайти правду та рішення питання, а вони роками – ні?

DSC_0491~1

на фото – Сергій Рижков

A ще додаю відео, як ви “не берете” хабарі. Ми ж один одному обіцяли?

Сергій Рижков