«За такий благородний труд – ми приклоняємось до Ваших ніг», — волинянка бійцям АТО

Волиняни виготовили ляльки-мотанки для вояків АТО і передали їх Самообороні Волині.

Днями небайджі волиняни принесли на штаб організації ручні вироби, символічні обереги – ляльки-мотанки. Попрохали помістити їх у “волинські сухпайки”. Кожна лялька підписана побажаннями від конкретної особи, яка виготовила власноруч ляльку.

Окрім цього в листівці написане всім загальне побажання: “У твоїх руках старовинна обрядова лялька, яку дарували в дорогу, щоб людину супроводжувала удача. Це рукотворний ангел-охоронець тіла та душі з промовистим іменем – Подорожниця. Ця маленька лялечка з торбинкою в руках, ніби зібралася в дорогу. У торбинці вона має дрібку рідної землі (щоб подорожній був завжди ситий)”, – пишуть волиняни бійцю, який знаходиться далеко від дому.

IMG_2242[1] IMG_2249[1]

“Нехай ця лялька-мотанка, виготовлена з любов’ю в день Покрови Пресвятої Богородиці – охоронниці українського війська, збереже тебе і захистить, додасть сили, мужності та наснаги, принесе мир і добробут нашій Батьківщині!”, – додають творці оберегів.
IMG_2246[1]

Разом з ляльками-мотанками принесли лист від 78-річної пенсіонерки з міста Берестечко Волинської області.

“Дорогенькі наші Захисники! Таке випробування припало на Вашу долю, але не подайте духом, дасть Бог, усе закінчиться добром. Тільки тримайтеся діти – терпіння, здоров’я Вам, а ми дома не забуваємо Вас, і навіть діти усе розуміють. Онук бачив, як я збирала мішка, і нагадав: «Баба надя, і Їм ще треба написати письмо. А конверта маєш” Від малого до старого живемо тільки новинами про Вас. За такий благородний труд – ми усі українці низько приклоняємось до Ваших ніг і щиро дякуємо Вашим батькам за таких Захисників. Мені уже 78 років – я можу називати Вас, дорогенькі дітки. Бережіть себе і повертайтеся здоровими. А ми молимось за Вас. Бог Вам у поміч“, – написала вона у своєму листі.

IMG_2253[1] IMG_2241[1] IMG_2248[1]