Збери аптечку для солдата!

Оскільки солдати на передових лініях оборони потребують якісних індивідуальних аптечок, які були б забезпечені знеболюючими та кровоспинними препаратами, волонтери Жіночої сотні «Самооборони Волині» активно долучилися до їх формування.

Особлива цінність аптечок полягає в тому, що вони містять найнеобхідніші препарати для надання першої невідкладної допомоги пораненим, а всі медикаменти закуповуються за собівартістю в українських виробників.

До хорошої справи активно долучилися і викладачі та студенти Луцького базового медичного коледжу, які не лише склали перелік необхідних медикаментів, що увійшли в індивідуальні аптечки, а й допомогли волонтерам їх укомплектувати.

Лише за два місяці активістам вдалося сформувати та відправити бійцям на Схід близько 150 аптечок.

DSCN4928 – копія

«Всі ліки та препарати, якими ми укомплектуємо аптечку, вкрай необхідні нашим бійцям в перші хвилини після поранення, – запевняє волонтер Жіночої сотні «Самооборони Волині» та координатор проекту Яна. – Адже вчасна перша медична допомога здатна вберегти життя сотень наших героїв. Робота досить клопітка і забирає багато часу, але ми розуміємо, що ніхто, крім нас, солдатам не допоможе. Всі медикаменти переважно закуповуємо за кошти спонсорів, відтак потребуємо допомоги, адже в силах кожного із нас врятувати якомога більше життів».

Перелік медикаментів, яких потребуємо:

– Налбуфін (попередньо заповнений шприц) – 1 шт.;

– Аква-гелія (пов’язка кровоспинна) – 1 шт.;

– Дасгут (турнікет) – 1 шт.;

– Нитка ПГА (шовний матеріал) – 1 шт.;

– Лоперамід – 1 блістер;

– Кетанов – 1 блістер;

– Цитрамон -1 блістер;

– Активоване вугілля – 2 блістери;

– Лейкопластир вузький (в рулоні) на тканинній основі – 1 шт.;

– Серветки стерильні – 10 шт.;

– Пакет перев’язувальний стерильний – 2 шт.

«Самооборона Волині» запрошує кожного свідомого українця долучитися до збору медикаментів та формування індивідуальних аптечок. Зробити це легко:

  1. Придбайте медикаменти з рекомендованого переліку та завезіть їх в офіс «Самооборони Волині» (м. Луцьк, пр. Перемоги, 14, 2-ий поверх).
  1. Перерахуйте кошти на картку «Приватбанку» №5168742017694435 (гривнева) або ж на – №5168742061615336 (долари, євро) на ім’я Чуріков Сергій Борисович.

Долучайтесь до проекту, розповідайте про нього друзям і колегам, адже кожна аптечка може врятувати чиєсь життя!