Збираємо підписи під зверненням до СБУ щодо дій комуністів Кононовичів

Кожного дня з 10:00 до 18:00 у наметі “Самооборони Волині” на Театральному майдані майдані міста Луцька можна підписатися під звернення до Управління СБУ щодо дій комуністів Кононовичів.

Підписи збиратимуться до неділі, 8 березня, включно. Тоді заява буде передана до відповідної структури.

Надаємо повний текст звернення, де описана позиція та факти, які викликали у нас обурення.

11032024_682754535170091_3649373988540197363_n 10996161_682754491836762_8771863497916071751_n

т.в.о. голови Управління СБУ у Волинській області

Карпенку Олександру Івановичу

 

Жителі Волинської області

ЗАЯВА

Просимо звернути увагу на провокативні та збурюючі дії членів Комуністичної партії України Михайла та Олександра Кононовичів, щодо тем сепаратизму та війни між Росією та Україною, розпалювання ними ворожнечі між жителями різних регіонів України

 Так, у мережі Youtube було поширене відео за 20 листопада 2014 року із виступом першого секретаря Центрального комітету Комсомолу України Михайла Кононовича (жителя міста Луцька, Волинської області), який у розпал бойових дій у листопаді 2014 року поїхав до міста Луганська, яке контролююється терористами, та привіз туди гуманітарну допомогу, зібрану серед жителів Волинської області.

 На відео комуніст Кононович перебуває серед людей у військовій формі, так званих, «казаків».

 Давайте вникнемо у деталі його виступу. «Мы думали, что нас просто не выпустят из територии Украины. (Тобто Кононович, приїхавши до Луганська, вважає, що виїхав за межі України. Чи не є це ознакою сепаратистських настроїв та їх підтримки?) Вот это думали, что не выпустят. Не проверяли как бы, только пробежались….».

 Далі Кононович заявляє, що він привіз четверту гуманітарну допомогу на Схід терористам (адже привіз її на територію, підконтрольну їм)!!!! Ця допомога це все, що він і його брат Олександр Кононович змогли швидко зібрати у себе вдома. (Тобто у нас, на Волині)

 Далі, що говорить затятий комуніст Волині: «Украинские власти, но украинские их нельзя назвать. Мы назвем их киевские власти… Киевские власти так же как в свое время… Примерно в это же время в 41-м году гитлерская Германия не смогла покорить Ленинград военным путем и она решила людей уничтожить блокадой. Замерзнут и умрут з голода. Киевская власть хочет сделать тоже самое. (Тобто Михайло Кононович прирівнює державну ЛЕГІТИМНУ владу України до фашистів, чим розпалює ворожечу в країні) Она не смогла поставить на калени Донбасс, покорить людей Донбасса. Поэтому она решила через блокаду уничтожить людей голодом-холодом», – заявляє Михайло Кононович.

 Зазначимо, що відео переглянуло майже 11 тисяч користувачів інтернет, що не є мало.

11 лютого 2015 року Олександр Кононович (брат Михайла Кононовича) взяв участь в ефірі програми “На самом деле”, яку ведучий в прямому ефірі трактує як “Голос Новоросии” сепаратистського інтернет-каналу “Новосной фронт”. Уже визначення самої програми як, цитую, “голос Новоросии” вказує на сепаратистську ідеологію вказаної програми та її завдання пропагувати це. Окрім цього в кадрі біля ведучого стоїть прапор, так званої Новоросії на книзі під назвою “Украинский кризис”. Що символічно означає домінування сепаратистського прапора над Україною, яка, мовляв, перебуває у кризовому стані. Це такий собі символ домінування над слабкими.

 “Фашизм стал государственной политикой. В этом и беда», – каже про державну владу України Олександр Кононович. Ведучий у свою чергу називає українську владу “нацистская”.

Переглянуло це відео майже 8 тисяч людей!

Загалом же поведінка комуністів-пропагандистів братів Кононовичів є дуже провокативною щодо населення України, зокрема, нас волинян у часи війни. Такі публічні виступи провокують людей до ненависті та насилля у воєнний час, коли рівень терпимості суспільства на дуже низькому рівні. Подібна поведінка цих громадян також провокує дискусії щодо сепаратизму та посягання на державність і цілісність нашої держави й легітимність нашої влади.

Зважаючи на вище зазначене, просимо вчинити дії щодо жителів міста Луцька, комуністів Олександра та Михайла Кононовичів, які розпалюють ворожнечу серед громадян України, та покарати їх у відповідності до українського законодаства.

1509773_682754565170088_7814954648091906403_n