Дві домівки сімей загиблих бійців АТО тепер із новим дахом над головою [оновлено]

Кілька тижнів тому Центр допомоги бійцям АТО звертався до Самооборони Волині із повідомленням, що необхідно зробити новий дах у домівках загиблих айдарівця Олега “Сєрапатіста” Михайлова та бійця батальйону “Дніпро-2” Анатолія Федчишина… Слава Богу, дещо вдалося зробити.

Сім’я нашого побратима Олега Михайлова живе у селі Дерно Ківерцівського району. Дах у домі був у поганому стані. Тож, Центр допомоги бійцям АТО звернувся до Самооборони Волині із запитом про допомогу.

Фото0017 Фото0015 Фото0014

Одразу, 20 жовтня, ми кинули клич серед людей, поширили інформацію серед ЗМІ, аби люди відгукнулися і допомогли обладнати нову покрівлю убитого бійця батальйону “АЙДАР”.

Нагадаємо, що Сєрапатіст підірвав на собі гранату, щоб прикрити побратимів від атаки ворогів. Похорон його тіла відбувся у рідному селі Дерно.

Як відомо, Дернівська сільрада закупила його родині шифер для даху. Проте були потрібні спеціалісти, які б могли накрити дах новим шифером та оплатити їх працю.

Фото0018 Фото0019 Фото0020 Фото0021

Спеціалістів знайшов самооборонівець і координатор Центру допомги бійцям АТО у листопаді Сергій Рижков. Загалом, п’ятеро робітників повністю оновили дахову покрівлю за чотири дні. Так, був здійснений:

  • демонтаж старого даху
  • частково замінені частини каркасу
  • каркас був покритий пароізоляцією (її там не було раніше взагалі)
  • його накрили шифером
  • зробили новий фронтон
  • з одного боку замінили віконце на пластикове
  • прибили вітрову доску
  • встановили кути з оцинкованого металевого листа

Самооборона Волині оплатила усю роботу, а саме три тисячі гривень. Відгукнувся на заклик допомогти також один із депутатів Луцької міської ради, який пожертвував тисячу гривень.

Фото0025 Фото0027 Фото0028

Також вирішалася проблема із домом убитого бійця батальйону “Дніпро-2” Анатолія Федчишина. Його сім’я – дружина і двоє дітей проживають у місті Любомль. Для даху їх будинку потрібні були кошти і на матеріал, і на роботу. Як повідомили у Центрі допомоги бійцям АТО, дах його будинку також полагодили, колишні колеги із лісового господарсват, де він раніше працював.

Тепер у сім’ї одного нашого побратима є нормальний дах над головою, ще одному активно допомогли колеги. І хоч нам уже не повернути наших Героїв, та небайдужі громадяни пррбують усіма силами зробити у домі їх рідних хоча б на краплину тепліше.

Самооборона Волині та Центр допомоги бійцям АТО закликає не забувати про тих, хто поруч з вами, хто поніс втрати заради миру у нашій рідній державі Україна.