Звернення до Луцької міліції з приводу святкувань у День жалоби в місті

Начальнику Луцького міського відділу

УМВС України у Волинській області

полковнику міліції

Муковозу Ігорю Володимировичу

 

                             ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

                                Шановний Ігорю Володимировичу!

З огляду на те, що лучани обурені фактом використання феєрверків та піротехнічних засобів усупереч офіційній забороні їх застосування згідно з рішенням Луцької міської ради від 27.08.2014 р. №63/12 «Про заборону використання піротехнічних виробів (феєрверків) в м. Луцьку», у місті Луцьку регулярно відбуваються святкові салюти.

Особливого резонансу набув випадок, коли 14 березня 2015 року о 21 год. 20 хв. на майданчику біля нічного клубу «Опера» відбулося тривале святкове салютування в момент відспівування у Свято-Троїцькому кафедральному соборі двох загиблих бійців АТО ‒ Дениса Чабанчука та Мирослава Столярчука. За свідченнями працівників АЗС, яка знаходиться на відстані тридцяти-сорока метрів від місця події, та членів «Самооборони Волині» й «Автомайдану України», які оперативно прибули на місце встановлених чотирьох почергово з’єднаних між собою салютних обладнань, салютували саме для відпочиваючих відвідувачів закладу «Опера», де відбувалося святкування дня народження якоїсь поважної в місті Луцьку особи. Крім того, ігноруючи обмеження проведення розважально-концертних заходів на території міста, заборони звучання розважальної музики у закладах ресторанного господарства 15 березня 2015 року, клуб продовжив нічну дискотеку до ранку.

На підставі ст.16 Закону України «Про статус народного депутата України» звертаюся до Вас і прошу взяти під особистий контроль та докласти максимуму зусиль у встановленні осіб, причетних до замовлення та безпосереднього виконання вищезазначеного правопорушення.

Упевнений, що вирішення цього питання буде сприяти прозорості й відкритості для суспільства діяльності міського відділу міліції та доведе лучанам дієвість правоохоронної системи, що сприятиме підвищенню довіри до міліції.

З повагою,

народний депутат України Лапін Ігор Олександрович